Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » N...d is kell fésűlni anyád...

N...d is kell fésűlni anyád haját?(Mit tegyek hogy anyám ne nyagasson azzal hogy fésűljem?)

Figyelt kérdés

márc. 30. 15:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves az anyukád és mért kéri? És milyen anya volt? Enélkül nem lehet megítélni a helyzetet. Ha egy boszorkány, akkor nyilván nem leszek hajlandó. Ha öregségére dementálódott, 8 éves védtelen kislány szintjére ment át, de korábban egy tündér volt, akkor meg igen.
márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%

Vele is szoktál kommunikálni, vagy csak a neten, idegenekkel?

Ha szoktál vele is, ő mit mond, miért kell, hogy te fésüljed a haját?

márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell fésülnöd?
márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
68%
Mi az az "N...d"?
márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
93%

"Mi az az "N...d"?"

Az, hogy "Neked", csak ha úgy fogalmazza meg a kérdést, nem veszi be a gyk gyomra.

márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
56%

Sosem értettem ezt, hogy miért várják el egyesek a családtól, hogy majd öregkorukra a nyakukba vegyék és gondozzák, pelenkázzák, biztosítsanak neki 0-24-es felügyeletet...


Én sosem tenném meg azt a gyerekemmel, unokámmal, hogy hónapokra, évekre tegye félre a saját életét, terveit, céljait, mert engem kell ellátnia. Baromi rosszul is érintene, ha a saját lányomnak, fiamnak kellene cserélnie a pelenkámat, vinni zuhanyozni és egyebek... Két család is volt a baráti társaságban, akik vállalták a nagyit öregkorára, mert hát rosszul érzi magát egyedül, de otthonba nem akar menni, viszont már éjjel maga alá végzi a dolgát, fürdeni sem mer egyedül, mert nem bír a kádból ki-bemászni.


Az egyik helyen a cuki nagyi lett beköltöztetve a "gyerekhez", akinek már családja volt. Férj kb. 1 év után adta be a válópert, mert nem bírta, hogy az életük semmiről nem szól, csak a háklis nagyi igényeiről, aki hirtelen már sem aranyos, sem kedves nem volt. A kamasz gyerekek pár hónap után költöztek az apjukhoz.


A másik történet ennél szomorúbb, ott a demens dédi lett az egyik unokára testálva, aki kisbabával volt otthon, a házért cserébe. Az elején még csak össze volt néha zavarodva, hogy éppen hol van, miért van ott, utána kezdődött az, hogy próbált az ablakon kimászni éjjel, napközben sem lehetett egyedül hagyni, de az utcára félt kimenni, mert hogy elrabolják, kirabolják, megerőszakolják. Egy fiatal anyukának pont ez hiányzott, hadd ne mondjam, hogy mit élt abban a bő fél évben, amíg ebben éltek.

márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
68%

"Sosem értettem ezt, hogy miért várják el egyesek a családtól, hogy majd öregkorukra a nyakukba vegyék és gondozzák, pelenkázzák, biztosítsanak neki 0-24-es felügyeletet..."


Csak sajnálni tudlak titeket, hogy ilyen pocsék családotok van ezek szerint. Mi ápoltuk mamánkat évekig és egyáltalán nem ilyen volt. Bár tudnék még vigyázni rá, legalább élne még...

márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
17%

Hát, szerintem a pocsék család az ott kezdődik, mikor valaki öregségére annyira önző, hogy tönkreteszi a gyerekei, unokái életét ahelyett, hogy otthonba menne, ahol szakszerű ellátást és segítséget kap.


Mert igenis teher pl. egy 40 éves párnak, ha a nagyika beköltözik a kis szobába.

márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
6%

Meg én úgy vagyok vele, hogy inkább látogassanak meg heti kétszer 45 percre, és akkor beszélgessünk egy jót, minthogy együtt éljünk, állandó feszültségben úgy, hogy közben a halálomért imádkoznak.


Mert a második esetnél, amit írtam, mondta a barátnőm, hogy sz.rul érzi magát, amiért minden éjjel úgy fekszik le, hogy abban reménykedik, reggelre a nagyi meghal és véget ér a pokluk végre, folytathatják az életüket hármasban, utazhatnak végre, elmehetnek a férjével akár színházba, étterembe és nem kell még egy szimpla nagybevásárlást is megtervezni előre...

márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
82%
25-ös köszönöm a válaszodat a n...d ügyben. Ezt nem tudtam, teszteltem és tényleg belémállt a robot :D
márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!