Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szingli csávóként, ti hogyan...

Szingli csávóként, ti hogyan élitek meg, amikor a szüleinkkel családi ebéd van, és a tesóm hozza gyerekét, és róla szól az egész?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt nem úgy megélni, hogy ne menekülni akarjak a szituációból, hanem valahogyan örüljek neki és élvezzem?


Vagy a lehetetlent várom el magamtól?


30F


márc. 31. 10:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
30 évesen jó esetben azért már felnőtt az ember és képes önmagán uralkodni....
márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%
Mondjun nőj fel, és ne irigyeld a kisgyerektől a nagyszülei figyelmét.
márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
🤦‍♀️🤦‍♀️
márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy, a rosszindulatot, gyűlöletet es irigységet nem lehet “megoldani”

Szerintem élj úgy, ahogy szeretnéd, ha esetleg meleg vagy, vállald be, ne utálj másokat.

Férfiak akik utálják a gyerekeket es a nőket gyanúsak

márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
72%
Amit tehetsz a csaladodért, hogy tartsd magad kissé távolabb tőlük, mert ilyen erzesekkel nem teszel nekik jót, ha ki se mondod, ez befolyásolja őket negatívan
márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Első 3 válaszoló, direkt nem az 50-60as anyukákat, kérdeztem, hanem a hasonló szituációban lévőket


4. Nincs rossz indulat bennem, csak nem érzem úgy, hogy ez a helyzet jót tenne se nekem, se az én jelenlétem nekik. Nem tudok repdesni és körbeugrálni egy gyereket csak azért mert gyerek. Ez nagyon kiéget


Nem vagyok meleg, nem is utálom a gyerekeket, csak azt utálom, ahogyan némely felnőtt reagál a gyerekre, ami hamis ábrándokat épít benne, majd amikor felnőtt lesz jön a hideg zuhany

márc. 31. 11:13
 7/44 anonim ***** válasza:
74%

Egy NORMÁLIS felnőtt a gyerekekre úgy reagál, hogy körbeugrálja őket, velük foglalkozik.

Aki 30 évesen még azon picsog, hogy nem ő a család központja, annak igen komoly önértékelési problémái vannak.

33F

márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

De ha te leírod konkretan, hogy nem vagy jól körülöttük, akkor a megoldás megiscsak az, hogy kerülöd őket. Mi mást leherne tenni?

Te is és ők is csak nyernek ezen.

Ez nagy lépés, hogy ezt beláttad legalabb önmagadnak es innentől mar meg tudod oldani.

márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%
Most igazából mi is zavar? Hogy a felnőttek (nagyszülők) az unokával foglalkoznak? Közben ti felnőttek egyáltalán nem beszélgettek semmiről csak a gyerek?
márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
30%

Nem mindegy, mi zavarja? A lényeg, hogy negatív energiakat sugaroz magából. Szerintem irigy es féltékeny arra, hogy a gyereket körbeajnározzák. Ezek az érzések egy érett es normalis férfi esetében egyaltalan nem normálisak.

Kissé hisztis alkatnak tűnik a kérdező, feminin, hadd ne soroljam tovább

márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!