Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szingli csávóként, ti hogyan...

Szingli csávóként, ti hogyan élitek meg, amikor a szüleinkkel családi ebéd van, és a tesóm hozza gyerekét, és róla szól az egész?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt nem úgy megélni, hogy ne menekülni akarjak a szituációból, hanem valahogyan örüljek neki és élvezzem?


Vagy a lehetetlent várom el magamtól?


30F


márc. 31. 10:57
1 2 3 4 5
 41/44 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Nem is kell érezni ezt, mert észrevétlenül történik, általában az illető környezete hamarabb veszi észre a változást, mint aki terápiára jár. Elég annyit észrevenni, hogy elgondolkodsz új szempontokon, meg tudod nézni ugyanazt más szemszögből is, meg hogy olykor izgalommal mész a terapiára. De a pár hónap tényleg csak próbálgatás, nem tudom, miért van lepontozva a #32. Tök jó, hogy továbbmentél a következőhöz, de ha már 5 éve csak keresed a megfelelőt, lehet hogy irreális elképzeléseid vannak a terápiáról, nem tudod mit várhatnál és hogyan működik, így mindet otthagyod, mielőtt változás állna be.
ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
61%

Hát, nem tudom... itt is ez van éppenséggel mostanában, kivéve hogy nekem ezzel semmi problémám sincs és örülök nekik, ha jönnek.


Nálad más problémák (is) vannak, a kérdésed márcsak azoknak az okozata.

ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagyok, sohasem akarok gyereket, és igen, a családi összejöveteleken is kerülöm őket.


Van ott még 8 másik felnőtt, szórakoztassa ő, engem hagyjanak vele békén.

ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Úgy élem meg hogy a legnagyobb gondom az, hogy mit vegyek saját magamnak.

Ez lehet egy termék, vagy szolgáltatás egyre megy.

Májusban megyek Firenzébe. Aztán szeptemberben meg a Spirit Hotel-ben leszek.

De tavaly voltam pl Lugano-ban pihenni. A gyerek nem szerepel a terveim közt. Most vagyok 35.

ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!