Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szingli csávóként, ti hogyan...

Szingli csávóként, ti hogyan élitek meg, amikor a szüleinkkel családi ebéd van, és a tesóm hozza gyerekét, és róla szól az egész?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt nem úgy megélni, hogy ne menekülni akarjak a szituációból, hanem valahogyan örüljek neki és élvezzem?


Vagy a lehetetlent várom el magamtól?


30F


márc. 31. 10:57
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
66%
Legközelebb vigyél magaddal egy pelenkát, meg egy cumit, és ebéd után ülj le a nappali közepére a pelenkában, cumival a szádban, és kezdj el vergődni, miközben sírva azt kiabálod: Anyuuuuuu, miért nem velem foglalkoztok? Én is itt vagyok!" Hidd el, még a pók a sarokban is rád fogja mereszteni mind a 8 szemét.
márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
48%
Miért kellene őket körbeugrálni? Van, akit szimplán idegesít a gyerek. (Én sem ugrálok a férjem unokái körül, ettől még nem utálom őket, de nem érik el az ingerküszöbömet.)
márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
40%
Első kisgyerek a rokonságban?
márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
73%
Nekem biztos nem hiányzik gyerek és nem irigylem tőlük, szóval úgy nem foglalkoznék a dologgal.
márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
46%
Szingli nőként sem jobb, mikor elvárják, hogy prüntyögj.
márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
24%

22 es , te se ugrálsz a FÉRJED unokái körül ?…. Na mondd már micsoda meglepetés, hogy nem érik el az ingerküszöböd a mostohagyereked gyerekei.

Az lenne a furcsa, ha elérnék.

márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek?
márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
48%

hiszti egy 30 ėves fiutol .

mert egy 30 ėves fėrfi nem hisztizik hanem ha szüleivel akkar beszėlgetni vagy koråban megy ,vagy teljesen måsik napon.

márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem, téged miért nem kezelnek úgy, mint egy óvodást. Pont úgy viselkedsz.
márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó lenne, ha nekilátnál az önismereti munkának. Az egész szituáció csak a jéghegy csúcsa, de ez normális, így szokott kibukni a dolog, hogy valaki kimondja, hogy ez zavar, az zavar. Közben van hatszázezer olyan dolog, ami szintén zavar, de megszoktad vagy azt hiszed, úgysem változtatható. Pedigg de. Alapjaiban változtatja meg az életed az önismereti munka. Felépül a sosemvolt önértékelésed, helyükre kerülnek a szerepek és mintegy mellékhatásként az ilyenek is megoldódnak, hogy nem értesz egyet a gyereknek juttatott figyelemmel. Rengeteg útja van az önismeretnek, egy az alap: egy élő, jól képzett vezető kell hozzá, aki tárgyilagosan reflektál rád. Ha majd több év önismeret után visszanézed ezt a kérdést és úgy érzed, legszívesebben a föld alá süllyednél, hogy valaha itt tartottál, akkor megérte!
márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!