Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szingli csávóként, ti hogyan...

Szingli csávóként, ti hogyan élitek meg, amikor a szüleinkkel családi ebéd van, és a tesóm hozza gyerekét, és róla szól az egész?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt nem úgy megélni, hogy ne menekülni akarjak a szituációból, hanem valahogyan örüljek neki és élvezzem?


Vagy a lehetetlent várom el magamtól?


30F


márc. 31. 10:57
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

8-as

Azt kérdeztem, hogy van aki hasonlóan érzett már, és talált rá megoldást, valahogyan


9-es köszi a kérdést:

Nagyon elmegy ilyenkor a hangulat a felé,hogy a gyerek pislog kettőt és már mindenki kérdezi, hogy "mi van, minden ok, nincs gond???!!!"..

Tehát nem nagyon lehet belemenni semmilyen témába, mert számtalanszor ütött nyakon ez az érzés, és nincs értelme így egyáltalán próbálkozni sem egy ilyen légkörben

márc. 31. 11:51
 12/44 anonim ***** válasza:
17%
Ez ha rávenné magát családalapításra, ugyanígy utálná a feleségét es a sajat gyerekeit is. Azaz, hogy fogalmazzam át, hogy ne sértsem a kérdezőt nem gyülölet , hanem “diszkonfort” ugye
márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

10 es köszönöm a leírást,

Hadd említsek neked valami infót, hátha hasznosnak fogod találni:

"Az ég kék, a fák levelei zöldek nyáron, télen pedig nincsenek leveleik"

márc. 31. 11:53
 14/44 A kérdező kommentje:

12.

Nem ismersz, és ezeket dobta ki az agyad abból a kevés infóból ami előtted van, de ok, gondolj amit akarsz

márc. 31. 11:55
 15/44 anonim ***** válasza:
48%

Mit mind fújod mi a megoldas mi a megoldas mi a megoldas …. Kaptál választ, de fújod tovább mi a megoldas mi a megoldas

Nincs megoldas a sittre ami kering az agyadba

Agytranszplant a megoldas vagy hogy a fejed a vécébe dugod es ráhúzod a vizet az a megoldas az a megoldas az a megoldas

Így már erthető?

márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok szingli, de nincs gyerekem. És tökéletes állapot, hogy van egy kisgyerek. Így kb már mindenki vele foglalkozik, nem azzal, hogy nekem miért nincs.
márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
51%

A tesód gyereke. Te vágya nagybácsija. Minimálisan sem akarsz közeledni a gyerekhez?

Ha szeretnél a szüleiddel beszélgetni, akkor érkezzen kicsit előbb, mint ők. Ahogy nagyobb lesz a gyerek, jobban le lehet majd kötni valamilyen játékkal, és akkor ebéd után tudtok beszélgetni.

márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
54%

"Nagyon elmegy ilyenkor a hangulat a felé,hogy a gyerek pislog kettőt és már mindenki kérdezi, hogy "mi van, minden ok, nincs gond???!!!".."


Bakker, féltékeny vagy egy gyerekre... Ha fontos megbeszelni valódi van, akkor nem családi ebédre mész, hanem simán egyedul elmesz q szuleidhez

márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
62%

Menj külön napon.


Engem nem érdekel, ha a gyerek figyelmet kap, kapjon. (Majd pár év múlva lehet sírni, hogy ezek a mai fiatalok.) Engem az zavar, hogy a gyerek annyira megszokja, hogy mindenki benyal neki, hogy rám tapad, hogy én is nyaljam. Nem arra fókuszál, hogy 100 ember rá figyel, hanem hogy az az 1 miért nem.

márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

19

Engem ez zavar, hogy egy mentális buborékot kerítenek köréje, gyakorlatilag egy csettintés és az van amit ő akar és ez idővel el fog múlni


Ez a kiegyenlítetlenség zavar, nem tudom, hogy a féltékenység jó szó e rá. Egyszerűen úgy érzem, hogy azok a dolgok amiket én képviselek értéket vesztenek, így nem találom értelmét annak, hogy ezt ünnepeljem

márc. 31. 12:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!