Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérlek meséljetek arról, hogy...

Kérlek meséljetek arról, hogy milyen egy jó apa (saját tapasztalatotokból)?

Figyelt kérdés
Akire szívesen emlékeztek/fogtok emlékezni, hiányzik/hiányzni fog. Akire felnéztetek, és szép emlékeitek vannak együtt.

márc. 31. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10.

Nem tudom, de látod a kérdezőnek sem tetszenek a negatív válaszok, pedig az emberek zöme, ilyen diszfunkcionális hordákban él.

ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11. akkor légyszíves tegyél fel egy kérdést, ahol mindenki elmesélheti mekkora f@sz volt az apja.

Az enyém kvanagy f@sz volt, éppen ezért szeretnék hallani olyanokat, akiknek nem volt az, hogy egy kis apró fényt lássak a sötétségben én is.

Pontozni nem szoktam, de egyesek azért is vannak a gyakorin, hogy kiadjanak valami minimálisat a frusztrációjukból azzal, hogy lepontoznak mindent és mindenkit.

ápr. 13. 21:01
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

12.

Nem a lepontozásra céloztam, hanem a hozzászólásodra.

Itt nem fogsz habos-babos, tünci sztorikat olvasni.

ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerető, igyekszik a gyereke barátja lenni diktatorikus, megszégyenítés-elvű légkör helyett. Jó fej, kiváló a humora. Megvigasztal és tartja bennem a lelket, ha össze vagyok törve. “Cuki”, nem kelt bennem félelmet annak ellenére, hogy férfi.

Lehet vele értelmesen beszélgetni. Nem üvölti le a fejemet, és nem tartja szentségtörésnek ha bizonyos dolgokról másképp gondolkodunk.

Bármit elmondhatok neki. Azt is, ami fájdalommal tölt el.

Elfogad és támogat akkor is, ha különböznek a nézeteink bizonyos területeken.

Nem degradál, nem ostoroz azért, mert még nem jutottam arra a szintre az életben, mint ő.

Engedi, hogy azt tanulhassam, ami valóban érdekel és örömet okoz, amiben van lehetőségem kiteljesedni. Őszintén örül a sikereimnek.

Idióta tiltások és túlféltés helyett felkészít az életre. Megmutatja azokat a “life hackeket”, amiket probléma esetén alkalmazhatok.

Enged hibázni, hogy a saját bőrömön tapasztalhassam meg az életemre vonatkozó tanulságokat és szabályokat, ugyanakkor bármikor számíthatok rák ha baj van.

ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!