Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelki terror - bántalmazás ?

Lelki terror - bántalmazás ?

Figyelt kérdés
Mikortól mondhatom azt hogy lelki terrorban tartanak? Mikor érdemes szólni egy felnőttnek ?

#lelki terror #Mindig rossz vagyok
ápr. 3. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha atlepik a hataraidat.Minden erzes valid! Ha kenyelmetlen, kellemetlen, neked rossz erzest okoz. Amugy buntetendo cselekmeny lett, nagyon helyesen.
ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ez a kérdés megfogalmazódott benned,ideje szólni.
ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki tart lelki terrorban?
ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

"Ha kenyelmetlen, kellemetlen, neked rossz erzest okoz."


Házimunkát kell végezni, tanulni kell, nem lehet csavarogni, stb. Ezek mindegyike kényelmetlen, kellemetlen, rossz érzést kelthet egy tiniben.

ápr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
4. OK. Jelentettelek.
ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

5!


Miert is?

ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
4.Mire fel írod mindezt,amikor semmit nem tudsz? Képzeld Én pl kitűnő tanuló voltam,egy barátnőm volt akivel hétvégente találkoztam,az elmebajos apám meg abba is belekötött,hogyha egy hajszálam a mosdókagylóba hullott vagy 1 polccal lentebb pakoltam el az elmosott edényt,csakmert egy frusztrált lusta ember volt,aki mindenki máson vezette le a dühét.Neked rohadt fontos volt idemászni és ezt kinyögni.
ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy Én is jelentettelek,remélem eltirhítanak innen.
ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7!


Épp azért, mert NULLA információ van. Egy atlag kamasz kb bármit megélhet kellemetlennek. Ha leirja konkrétan mi a problémája, akkor lehet rá reagálni. Nyugodtan jelentgethetsz, sok értelme nincs, mert 1, a kérdésre válaszoltam, 2, a világon semmi olyat nem írtam, ami a szabályzattal ellenes lenne.

ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem köteles olyan információt megosztani,amit nem akar,attól,hogy egy kérdést feltesz!
ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!