Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A legtöbb szülő miért élvezi,...

A legtöbb szülő miért élvezi, ha a gyereke boldogtalan?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Itt van pl. ez a kérdés. Hogy gondolhatja komolyan egy szülő, hogy ha rátelepszik a gyerekére a "van-e már barátnő" kérdéssel, akkor majd el meri mondani, hogy meleg. Eddig is boldogtalanul kellett a gyereknek élnie, mert nem lehetett barátja a homofób szülei miatt, hát még meg is erősítik benne, hogy továbbra is a barátnő az elvárás.


ápr. 18. 08:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel kicsit hamar levontad azt a következtetést, hogy a legtöbb szülő élvezi, ha boldogtalan a gyermeke. Ez azért nem így van, pláne nem ez az általad elküldött kérdés alapján.


"Hát persze, hogy nem látjátok, mert ti se vagytok különbek annál a kérdezőnél."


Persze, ezzel kell ilyenkor érvelni....

ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

"Persze, ezzel kell ilyenkor érvelni...."


Azzal nem érvelhetek, hogy intoleránsak vagytok, mert úgyse értenétek.

ápr. 18. 10:07
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

12, mi az intolerancia abban, hogy valakitől megkérdezem, van-e barátnője, ha az illető férfi?

Nyugodtan mondhatja rá, hogy nincs, de barátom van. Nem fog zavarni. Ha azt kérdezném tőle, van valakid, és kikérné magának, a valakit, mert ne feltételezzem róla, hogy meleg, akkor mi van? Attól, hogy nincs bajom a melegekkel, még tény, hogy töben vannak, akik nem azok.

ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Van bármi esélyem arra, hogy ha megválaszolom a kérdésed, akkor elismered, hogy intoleráns vagy?
ápr. 18. 10:13
 15/36 anonim ***** válasza:
92%
Beszélsz itt kérdező, az intoleranciáról, pedig te sem fogadod el a véleményünket. Nekem ez jön le.
ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te csak kötekedni jársz ide.
ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
14, nem vagyok az, sőt, nekem meleg az öcsém is :) Mellélőttél.
ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Szóval meg se várod, hogy érveljem meg, máris kijelented, hogy nem vagy az. Így aztán tènyleg totál felesleges lenne érvelni.
ápr. 18. 10:30
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

de bakker, mit akarsz érvelni, csak tudom, hogy elfogadó vagyok vagy nem... nem ismersz, miért akarsz meggyőzni?

A tesóm párja pont olyan szívesen látott vendég nálam bármikor, mint a másik testvérem felesége. Ő a lányom egyik keresztapja... De te biztos jobban tudod.

ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, azt nem tudom, te meleg vagy-e vagy sem, de hogy rendkívül buta ember, abban biztos vagyok.
ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!