Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazaköltöznél, hogy segítsd a...

Hazaköltöznél, hogy segítsd a szüleidet, ha a palyadon el tudsz helyezkedni?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 19:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy:

-milyen volt a szüleimmel a viszony pl. Ha ők is támogatók voltak, lelkileg is, nem mérgezőek, nem játszották ezt az "az én házam, az én asztalom, énkenyeremet eszed" fasságot, akkor simán segítenék nekik.

-honnan kellene hazaköltözni?

Ha pl külföldön sokat keresnék, inkább pénzküldéssel segítenék. Ha csak afféle "kirepült" módon itthon laknék, csak nem a szülői házban, és a költségoptimalizálás miatt jó és jóban is vagyok velük, akkor persze.


De ha olyan sztereotíp szüleim lennének, mint az itteni emberek nagyrésze felvázolja, hogy a gyereknek kuss a neve, ha felnőtt, akkor akár kirakom hazulról stb, ha ilyen lenne a mentalitásuk, akkor leszarnám őket.

ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Ha helyzet kívánja, akkor igen.
ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
NEM!
ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A "haza" az azt jelenti, hogy egy városba.
ápr. 20. 19:54
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Ugye nem gondolod, hogy az ember létfontosságú döntéseket egysornyi információ alapján hoz meg?
ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Megfűszerezve:


Pesti amerikai multinál vagy auditor/hr/IT-s, azt feladnád, hogy rosszabb munkahelyre menj?


Egyetemi katedrát feladnád?

ápr. 20. 19:57
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
6, kerdezo! Semmikeppen! Sot, ha barki is ezt varna el tolem, tobbet az eletben fele sem neznek. ;-)
ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem!
ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Azt is áruld el akkor, hogy miért kell a segítség. Mellesleg jó önző emberek vannak itt, hogy le pontozták a 2es válaszom. Nyugodtan lehet ezt is, lelketlenek... én speciel szeretem az anyám, fontosabb, mint egy szaros munka...
ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ismertem olyan nőt, akit az apja presszionàlt haza, mert jött egy féltesó, és kelleni fog neki egy testvér (főleg, hogy tanár volt, ők mindenhol kapnak munkàt)


Édesapám özvegy, nagyszülők robbanak le, nálam is mennek célzàsok.

ápr. 20. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!