Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Léptél már meg nagy veszekedés...

Léptél már meg nagy veszekedés után és nem adtál magadról életjelet hetekig/hónapokig?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem
ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Szerintem ez nagyon gyerekes és gonosz viselkedés. Ha össze is vesznek családtagok, ha nem is akarják már tartani a kapcsolatot (mert van ilyen és rendben is van ez sok esetben), akkor is gáz a másikat kétségek között hagyni, hogy élsz-e vagy sem.
ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

14 évesen mikor összejöttem egy sráccal,nem volt köztünk még úgy csókon kivül semmmi de jártunk pár hónapja, összevesztünk és 1 hétig nem vettem fel a telefont, nem mentem ki hozzá ha odajött a házhoz és nem írtam vissza üzenetben. egy hét után megkegyelmeztem.

Azon kívül nem volt ilyen, de aki ilyet csinál attól menekülj. Írtó toxic.

ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy dögöljek meg. Akkor már legalább megtudná milyen is az.
ápr. 22. 11:18
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Mi számít annak?

Volt olyan, hogy a koliban voltam, anyám felhívott videohívásban, meg se mondta, hogy mit akar, csak faggatott, hogy miért vagyok kisminkelve éppen, mi volt aznap, miért mentem ki a folyosóra, amíg telefonálunk. Én meg megmondtam, hogy azért mentem ki, mert egyik szobatársamnak online órája van, meg azért vagyok kisminkelve, mert épp olyan kedvem volt, semmi extra. Ő nem fogadta el ezt a választ, egyre többször kérdezgette ugyanazt számonkérően, végül összevesztünk, mert századjára már nem higgadtan válaszoltam az idióta számonkérésre, lebszta rám a telefont, anélkül, hogy megmondta volna, hogy miért hívott eredetileg. Üzenetben megkérdeztem, hogy mit akart, aztán nem írt vissza. Én meg mondom megvárom, amíg visszaír. Két és fél hét után rámírt, hogy idézem "mikor méltóztatsz hazajönni?" visszaírtam, hogy egy hét múlva, mire ő megírta, hogy másnap lesz a nagymamám temetése(amit amúgy közölni akart velem abba a hívásba, ami a baxtatásomba ment át). Szóval hazamentem, otthon meg végig passzív-agresszív volt velem, hogy képes lettem volna nem menni a temetésre, és ez milyen undorító tőlem. Miközben ő volt az, aki két és fél héten keresztül nem szólt nekem a temetésről, csak előző este, szóval a hajnali vonattal kellett megindulnom a temetés napján, hogy odaérjek. (Amúgy nekem is fontos volt a temetés, a nagynamám volt az utolsó olyan családtagom, aki nem egy seggarc)

Aztán nyilván megint a hétvégén, mielőtt visszautaztam, én megint nem írtam neki, ő kötött belém, nem én fogok pitizni neki

ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
ha ilyet ír, akkor nincs feléd semmi féle tisztelete. szimplán engedd el,ne foglalkozz vele.
ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Egyetertek 6-ossal!

5 Anyud eleg beteg, ne haragudj. 😵 De jo, hogy te nem dolsz be a piszkos trukkjeinek!

ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
92%
Igen, kolis voltam egyetemen, ritkán jártam haza de anyám akkor is csak basztatott hülyeségekkel (kb. már ovis koromban is rossz volt a kapcsolatunk, mert neki határozott elképzelései voltak róla, hogy milyennek kell lennem de nem olyan lettem). Egy alkalommal valami piszlicsáré hülyeség miatt eljutott odáig, hogy ordított hogy bárcsak ne lennék, én meg szépen összepakoltam visszamentem a koliba és 3 évig nem költöztem haza. Látogatóba is vagy 3x mentem ezalatt, vagy mert kellett ott ügyet intéznem vagy a kutya beteg volt, ilyesmik. Telefonon azt hiszem olyan 2 hónap után keresett először, mert az utcában kérdezték hogy mi van velem, miért nem látnak pedig már nyár van és ez ciki volt. De amúgy kihazudozta magát ügyesen, mint mindig.
ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
#4 Mondjuk ha a halálodat kívánja, vagy az életedet, testi épségedet fenyegeti, veszélyezteti, akkor menekülj! Teljes mértékben érthető, ha ilyenkor eltűnsz és nem lépsz vele kapcsolatba. Érdemes a rendőrséggel és áldozatvédelemmel is felvenni a kapcsolatot.
ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elvaltak a szuleim. Apamnal voltam a szokasos 2 heti lathatason, amikor megint bekattant es uvoltozni kezdett. Akkor otthagytam, kiszaladtam a lakasbol, egeszen a villamosmegalloig es hazamentem. Ezutan nem kellett tobbet odamennem, kb. egy evtizedig nem is lattam.
ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!