Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha ma reggeltől...

Mit csináljak ha ma reggeltől apám mindenért beszól, ideges rám, gúnyos megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Ez még érthető is lenne abban az esetben ha valamit tettem volna, de az égvilágon semmit nem csináltam, sőt tegnap + segítséget is nyújtottam itthon, amit bevallom, nem szoktam.


De ma reggeltől, minta elvágták volna, beindult a "kálvária." Már abba is belekötött, hogy miért nem korábban keltem (8:50-kor ébredtem, megjegyzem, sosem foglalkozik vele, hogy hánykor kelek.) Utána abba kötött bele, hogy miért beszélek anyámmal telefonon (15 éve elváltak.) Illetve neki még egy csúnyát is beszólt telefonon keresztül.


Most meg 10:00 óra körül azt nehezményezte, hogy miért voltam kinn éjjel az erkélyen.

Megjegyzem: általában mindig kinn vagyok az erkélyen éjjel, és sosem baj.


Most meg fel-alá sétálgat a lakásban és hozzám sem szól.


Szerintetek mikor fog ez alábbhagyni, pláne úgy, hogy nem tettem semmit.


Vagy menjek el egy egész napos sétára "túrázás" címen, csakhogy ne legyek otthon?



ápr. 19. 10:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

Te hány éves vagy és mivel foglalkozol?


Csak azért kérdezem, merthogy semmi dolgod délelőtt. Mintha nyári szüneted lenne, pedig nincs az.

Nem lehet, hogy ez idegesíti apádat?

ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
9%
Tanulj meg kiállni magadért, mert egy darabig még otthon fogsz lakni.
ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#1 19 éves vagyok, és az teljesen mindegy neked, hogy én mivel foglalkozom, pláne ha ilyen támadólag állsz hozzám.


Leírtam mi a helyzet, ma ez történik éppen, és nem tudom megfejteni az okát, az év többi napján is otthon voltam, akkor miért volt haláli jófej, segítőkész, odaadó ember, akivel kölcsönösen segítettünk egymásnak?


Ezt mondom, csak ma reggel a felkelés óta van így.


#2 Próbálkozom, csak tudod nehéz. Én vagyok az a fajta, aki sosem bulizik, drogozik, hangoskodik éjjel, aztán mégis ezt kapom ma.


Egyébként továbbra sem szól hozzám..

ápr. 19. 11:20
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Simán lehet, hogy nem veled van baja, hanem ideges valamiért. Inkább menj és kérdezd meg, mitől ilyen feszült, mi nyomasztja.
ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Lehet,hogy az a baja,hogy a nagykorú gyereke otthon lógatja a lábát,semmi dolga,viszont rontja a levegőt otthon,és ez így is marad,mert se nem tanulsz ezek szerint,se nem dolgozol.Éjszaka valószínűleg igenis hallani,hogy kimész,és ez baromi zavaró annak,aki időre kel,hogy pénzt keressen.Te saját elmondásod szerint se szoktál segíteni se otthon.Magyarul egy here vagy.Ez pont elég ahhoz,hogy ne szóljon hozzád.Én ultimátumot is adnék neked.Vagy tanulsz valamit,vagy rendesen melózol,vagy költözz el,és próbáld a saját kontódra lógatni a lábadat.Az nem érdem,hogy nem drogozol,meg nem hangoskodsz,az alap felnőtt emberi viselkedés.
ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van olyan családtagom, aki random b*szogatós kedvébe kerül és általában az van a háttérben, hogy valaki (sokszor) valami teljesen más dologgal felhúzta az agyát.

A házon kívüli program tűzoltásnak mindenképp jó, de ha nem szűnik a harag mire hazaérsz, még ezt is a fejedhez fogja vágni, ha olyan a beállítottsága.

ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#5 Te csak egy igazi 🤡 vagy, akit alaposan helyre kéne tenni, semmi más! Ne egy ANONIM weboldalon éld ki a kisebbségi komplexusaid! Nem egy 19 éves tehet a te nyomorodról, arról csak saját magad.


#4 Az is közrejátszhat, hogy pár napig most nagyon beteg volt, és nekem kellett segíteni mindenben neki, amit meg is tettem, csak szerintem lelkileg megviselte. Remélem majd megenyhül.

ápr. 19. 11:44
 8/32 anonim ***** válasza:
56%
Bohóc vagy te,te kisgyerek.Nekem semmilyen komplexusom nincs.Magamnak teremtették meg mindent,éhez már 16 évesen is dolgoztam.Szerencsére ennek köszönhetően,nincs semmilyen nyomorom.Neked van,mert nyilván igazam van, ezért nem válaszolsz másnak sem arra,hogy pontosan mit is csinálsz akkor.Ráadásul bunkó stílusban,hogy mi köze van már hozzá.Feltettél egy kérdést,aminek megválaszolásához ez fontos infó volt A nem megválaszolással meg is válaszoltad.Nem csinálsz semmit,és megsértődsz,ha ezt szóvá teszik,vagy azt,hogy míg apád felkel,csinálja a dolgát,te hereverézel,majd nem érted,hogy miért baj ez.Azért édesapám,mert felnőtt vagy,és azt se köteles megengedni hogy otthon lakj,nemhogy elnézni,hogy 9 órakor méltóztatsz felkelni,miután éjszaka meg gondolom telefonoztál,gépeztél tv-ztél vagy mit tudom én,hogy miért kell valakinek éjjel a teraszon szambázni alvás helyett.
ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#8 Jólvan macipapa, pihenj még!😂😂😂
ápr. 19. 11:53
 10/32 anonim ***** válasza:
72%

Tedd össze a két kezed, hogy nem én vagyok az apád, mert én megmondanám, hogy adok 3 hónapot, hogy állást találj és elkezdj dolgozni, különben kiváglak otthonról.

És amíg nincs állásod, addig is elvárnám, hogy napi 8 órán át azzal foglalkozz, hogy legyen. Neked addig ez legyen a munkád, hogy állást keresel.

ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!