Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség szülni, mert...

Illetlenség szülni, mert meghalt egy családtag?

Figyelt kérdés

Sajnos a múlt hónapban (ekkor voltam 8 hónapos) meghalt a nagymamám. ÉS hát, mikor eljött az ideje megszülettek az ikreink.

Erre egyes személyektől megkaptam, hogy milyen illetlen dolog többek között az, hogy amíg mamám meghalt, én szülöm a gyerekeket. És hogy ez egyáltalán nem helyes dolog.

Én ettől annyira meglepődtem, olyan rosszúl esett.

Mit csináljak?


2012. febr. 7. 15:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%

Jézusmária, hát mégis, halasztanod kellett volna az egyes személyek szerint? Hogyan? Basszus, ez szülés, nem autóverseny, hogy tologasd az időpontját!

Ne foglalkozz velük, idióták mindig is lesznek.

Jó babázást!

2012. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%

Azok az egyes személyek jó nagy marhák.

Ne essen rosszul mások butasága.

2012. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Hihetetlen! Én tojnék az ilyen bunkó emberekre! Meg kellett volna kérdezned tőle, hogy ő mit csinált volna a helyedben? Megmondta volna a gyerekeknek, hogy várjanak még egy picit?!
2012. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

A pofám leszakad, ekkora tahóságtól..! Ne haragudjuunk, de ennyi erövel Te is mondhatnád, hogy micsoda illetlenség, hogy a nagymamád pont akkor hal meg, mikor Te szülni készülsz. Kb. ezzel egyenértékü az ilyen kijelentés.

Ne foglalkozz ilyen megjegyzésekkel, elég ha én felhúztam most magam..:-)

2012. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
aki ezt mondta az egy nagy barom lehet,az élet és a halál dolgain nincsenek illetlenségek,remélem jól lecseszted az idiótát
2012. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
pfff, szerintem az ilyen műveletlen emberek véleményére nem kell adni. Majd visszanyomod a gyereket, nem??? az én nagymamám áprilisban halt meg, az unokahúgom májusban született. De kár, hogy kipottyant, olyan ciki... Sajnáltuk, hogy nem láthatta, viszont a csapás után jött egy óriási öröm.
2012. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Mond hogy a sokktól szültél meg és hogy azért lett koraszülésed. Kicsit gondoljanak már rád is. Amúgy meg jobb ha csak annyit mondasz, hogy gondolkodjon el mielőtt megszólal, ebből tudni fogja, hogy egy idióta volt.
2012. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%
:)), ezek abnormálisak! Ne essen rosszul!:), jó egészséget! legközelebb azért kérdezd meg, ki meddig akarja húzni és úgy időzítsd, akkor tuti leszel:D
2012. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%

Mégis mit tehetnél, kedves kérdező?

A születés és a halál már csak olyanok, hogy egyszer csak bekövetkeznek. Nem lehet mit tenni. Illetve a születéshez kell ugye az a 9 hónap, az kiszámíthatóbb. Aki ezért megjegyzést tesz rád, az egyszerűen primitív. Szerinte tovább kellett volna bent tartanod a hasadban a gyerekeket mondjuk egy évig, amíg időszerűbb nem lesz a születésük? Hahahahaha

2012. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Ez már nem is bántó, hanem nevetséges!Ilyen ostoba hogy lehet valaki?Á, erre nincsenek szavak! :D
2012. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!