Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engednek semmit! Miért? 16/L

Nem engednek semmit! Miért? 16/L

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 17. évemet és eddig még sosem voltam semmilyen szórakozó helyen. Fogalmamsincs milyen. Másoktól mindgi hallom milyen jóóó volt, mennyit ittunk jajjj blabla.. engem meg nem engednek sehova a drága szüleim.

Egy pohár kávét nem ihatok se energiaitalt x') ........síralmas az egész. Annyira elmennék csak így barátokkal iszogatni. NEM részeg akarok lenni aki a földön fetreng csak megkóstolni pár italt......

Már 100x levágtam a hisztit otthon ezek miatt... az unokatesóm velem egyidős és egyedül engedik el vonattal az orzság másik végében lakó pasijához................

Engem miért szo*atnak a szüleim????????????

totál szánalmasnak érzem magam...úgyérzem kárba megy a fiatalságom azzal hogy itthon ülök..

Mit tegyek??



2012. máj. 16. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az szánalmas, hogy iszogatni meg kávézgatni akarsz. Tisztára olyan, mint mikor az ovisok utánozzák a felnőtteket.


Várj két évet, utána majd ihatsz annyit, hogy beledöglesz.

2012. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenek a szülők..


Vannak ennél rosszabbak is, és a helyzet ne hidd azt, hogy idővel változni fog. :S


Itt van pl. egy kérdés amit előbb olvastam..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szóval szerinted az szánalmas ha megaakrok kóstolni pár italt? tejó isten xd oké. nem akarok én utánozni senkit...csak ÉLNI végre......
2012. máj. 16. 18:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy megkértem a barátnőm szüleit, hogy falazzanak nekem...esetleg nincs egy ilyen jó barátnőd?akinek a szüleivel beszélhetnél?
2012. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj! Nem a pia az élet. Nem az az élet, hogy bulizol, iszol mminden hétvégén...Én megtehetném és nem teszem. Enélkül is boldog vagyok....

Piát max ünnepekkor iszom, esetleg NÉHA havarokkal 1-2 sör és kész...


16 évesen meg én sem jártam bulizni, azt hiszem egy buliba mentem el 16 évesen, úgy, hogy vittek, hoztak kocsival. Most megköszönöm a szüleimnek. Különbnek érzem magam, mint az aki minden hétvégét lepukkant diszkókban tölt el, piával és cigivel, alja társasággal.


Nem lettem lúzer sem, idén diplomázom, van egy orvosis párom, jövőtől együtt lakunk. Járunk szórakozni, kulturált helyekre, kirándulni és koncertekre. Nem kell bégetni a nyájjal és csorgatni a nyálunkat SP-re és Fluor Tomira, vagy éppen más idétlen celebre...



22-L

2012. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A szüleid csak jót akarnak, mert szeretnek téged. Hidd el, lesz időd bőven bepótolni. Egyébként nem véletlenül nem árulnak 18 éven aluliaknak cigarettát, alkoholt. Ideális esetben szórakozóhelyen se férhetnél hozzá.
2012. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
A piálás módosított tudatállapot, művalóság, pont az ÉLET ellentéte.
2012. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

A hisztivel azt mutatod ki, hogy kisgyerek vagy még. Azok hisztiznek, nem a 16 évesek! Én sem engednélek el, pedig még csak 4 évvel vagyok idősebb nálad, és 15 éves korom óta fesztiválokra és koncertekre járok.

Egyszer sem kellett könyörögnöm, hogy had menjek el. Igaz, pénzt sem kértem, hanem dolgoztam.

2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: még egy darabig csak 4 évvel leszel idősebb a kérdezőnél.
2012. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

20:24es vagyok.

Tudom, de én legalább írni tudok. :)

2012. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!