Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mexikóba szülőkkel nyaralni 2...

Mexikóba szülőkkel nyaralni 2 hétre? Nagyon rossz a kapcsolatunk! Ott végig velük kell lennem 20/L Mennétek?

Figyelt kérdés
itthon van barátom

2012. jún. 9. 12:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, és szólj a szüleidnek, hogy én mennék. Nyilván nagyon utálnak téged, ha elvinnének mexikóba két hétre.
2012. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy furcsa helyről származom, de az én életem nem tudnák megkeseríteni semmivel, ha valaki fizetne nekem két hét nyaralást Mexikóba. Sokat gondolkodtam, hogy mivel tudnák nekem a szüleim elrontani... de komolyan egy darab indok sem jut eszembe..
2012. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nálunk tavaly hasonló volt, csak Spanyolország.

Én nem mentem, bőven elég ha kéthetente, amikor hazamegyek, akkor hallgatom h a húgom egy szent, én meg hülye vagyok, nem kellett ebből még két hét koncentráltan is. inkább otthon maradtam, a barátommal kettesben házat őriztünk. Jobb volt mint két hét spanyolországi nyaralás.

2012. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mexikóba? Gyönyörű tengerpart, érdekes kultúra... szerintem kár lenne kihagyni. Örülj neki, hogy a te szüleid legalább visznek nyaralni, nálunk nem elég, hogy rossz a kapcsolat, 7-8 éve nyaralni sem voltunk, még a Balatonra sem. Pedig jól élünk és jutna rá bőven, egyszerűen a szüleim ilyen ódivatúak. Menj el mindenképp, nehogy megbánd később, hogy kihagytad.

20/L

2012. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14:43!

Hidd el, az se jobb, ha a család erőn felül költ nyaralásra (arra nincs pénz, h rendes kaját együnk, de külföldi nyaralgatás az megy...) :S, ráadásul a hely sem mindenkinek kedvező :S

2012. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ne irigykedjetek,amíg nem iseritek a körülményeket.Nem kell a kérdezőnek ugrani. Igen is vannak olyan családok,ahol a szülő hozzáállásával van gond.Attól még,hogy kiperkálnának neki egy mexikói nyaralást,nem jelent mindent.
2012. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért rossz a kapcsolatotok, de ha azt kérik, hogy menj velük nyaralni, szerintem szeretnék rendbe hozni a viszonyt. A helyedben biztos, hogy elmennék! Világot látsz, kikapcsolódsz, konfliktuskezelsz... Mi lehet ennél jobb? :)
2012. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%
mexikói drog kartell háborúk agyonlövések , lefejezések ....
2012. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Imádom azokat az embereket,akik szerint minden ilyen qurva egyszerű!

10,te nagyon proli,a saját gyereket orra alá is ezt dörgölöd?

Amúgy ahogy itt valaki írta,nem minden családban lehet megoldani a problémákat egy nyaralással.Lehet,hogy ti még nem éltetek ilyen családban,ezért soha nem érthetitek ezt meg és nem is kívánom ezt senkinek.És lehet,hogy nektek még soha nem keserítette meg a nyaralásotokat valamelyik szülő balhézása,mert az enyémet már igen.Nekem nem biztos,hogy megérné,mert nem tudom úgy élvezni a nyaralást,hogy közben megy a veszekedés.

2012. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyatos kapcsolatom volt a szüleimmel.

mikor 20 évesen lerángattak egy hétre a Balatonra, hármasban velük, onnan is veszekedve jöttünk haza, illetve egész végig azt kellett hallgatnom, hogy mennyire hálátlan dög vagyok, rossz, buta, stb. Egy este ki szerettem volna menni egy a hotelhez közeli szórakozóhelyre, hogy legalább ismerkedjek fiatalokkal, mert szülőkkel hármasban, 20 évesen baromira unatkoztam, na és ebből is hatalmas vita kerekedett mint minden másból, mert én miért nem élvezem csak az ő társaságukat, meg k.rva vagyok, meg minden (csak táncolni szerettem volna elmenni egy picit) és velem akartak jönni a disco-ba. 20 éves koromban. Évek óta nem járunk együtt nyaralni és rohadtul nem igénylem. A pénz meg az "eltartottság" nem minden.

2012. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!