Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleitekkel vagytok...

Ha a szüleitekkel vagytok valahol, például nyaralni, akkor hogyan ismerkedtek (pasiztok/csajoztok)? Ismerkedtek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Anyummal voltunk pár napra nyaralni és lett volna lehetőségem fiúkkal ismerkedni, de gátolt az hogy anyummal vagyok nem egyedül, vagy barátnőkkel. Mondjuk alapból nem szoktam kezdeményezni, mert nem nagyon merek, de most úgy érzem talán mertem volna flörtölni, meg beszélgetést kezdeményezni, de anyu miatt nem tettem. Nem azért mert nem engedte volna, vagy rossz néven vette volna, épp ellenkezőleg ő is mondta, hogy menjek, beszélgessek stb, de úgy nem akartam, hogy tudtam, hogy ő meg valahonnan figyel(mert úgyis figyelt volna, utána meg jól kifaggat :D).

Jó kapcsolatom van amúgy anyummal, csak vele pasizni kicsit nekem fura. Nektek?

21/L



2012. aug. 22. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenen nem problémázom. Nyaralunk, szórakozzunk. Ha kifaggat, majd elmesélem neki, mi volt, ennyi :)
2012. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 lányunk van és ők sem zavartatták magukat, persze diszkréten elkülönültünk férjemmel és általában egymással foglalkoztunk ilyenkor, nem velük. De ők mondjuk esténként elmentek discoba, ahova nem mentünk velük.
2012. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha anyummal is lett volna valaki, akkor az más lenne, de mivel kettesbe mentünk, így azért nehezebb. Én se akartam otthagyni anyumat, hogy bocsi de most én erre megyek, te is menj amerre akarsz :D
2012. aug. 22. 12:31
 4/8 anonim válasza:
62%
én olyankor anyukáját is elhívom randizni a lányával együtt, lássa kivel van dolga a lányának, aztán ha meg összejön a gruppen akkor hatalmas mosoly
2012. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi nyaralni nem tudunk járni, viszont nem rég voltunk esküvőn, ott semmi baj nem volt az ismerkedéssel, a szüleim úgyis az ő ismerőseikkel beszélgettek, meg minden. De aztán végül hiába ismerkedtem, nem lett belőle semmi komoly dolog.
2012. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekünk nem okozott soha ez gondot:) igaz nekünk akkor anyu meg apu ott volt egymásnak:)

23l

2012. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha a családdal nyaralok,akkor eszembe sem jut pasizni.Ilyenkor pár napig tényleg együtt van az egé2z család,és jól mulatunk.Eszembe se jutna otthagyni őket egy kis kalandért.

20/L

2012. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is anyuval nyaraltam

nem voltam vele mindig sülve-főve, volt hogy tovább maradtam valahol és mindig odajöttek hozzám. így lehet

21/L

2012. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!