Hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
A barátnöm 16 éves én 20!Őt a szülei lelkileg terrorizálják,már nem birja tovább és el akar költözni otthonról hozzám!Mit tehetünk?Az lehetséges,hogy elköltözön hozzám?Mit csináljunk a szüleivel?Normális válaszokat várok!Köszönöm!

2013. márc. 27. 12:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Milyen tanuló? A bizonyítványa milyen?

Megjegyzem 16 évesen este fél kilenckor mentem aludni mert reggel iskolába kellett menni, tanulni meg ilyesmi, estére már azt se tudtam hol a fejem. Nyáron maradhattam ki tovább, ha szünet volt. Kb. 18 voltam amikor először udvaroltak nekem, igaz nem is volt igényem a fiúkra. 16 évesen még nagyon gyerek az a leány. Vagy gondolod, hogy ha összekerültök mosni, főzni takarítani és dolgozni is fog?

2013. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Iskola fóbia XDXDXDXDXDXD Ez volt a hivatalos kórkép? Kapott rá gyógyszert is? A latin neve szkúlundoritisz egy kis neurotca fantasticával...hagyjuk már!
2013. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt jog szerint a szülő bárhonnan haza hozathatja a rendőrséggel,mert kiskorúnak számít,akinek a szülő a felelős gondviselője.
2013. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

"Például:régebben bezáraták a korházba egy hónapra mert nem szerettet iskolába járni!"


Ilyen tényleg nincs! Ok nélkül nem fognak senkit bezárni a kórházba! Tudod az embert ott MEGVIZSGÁLJÁK. ORVOSOK. Nem a családtagok.

Figyelj, még sokszor ha beteg is az ember amint lehet, küldik haza, nem fogják feleslegesen ellátni, ott tartani, főzni rá.

Ilyen h.lyeséget már!

2013. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
#24 - na ya, KIVÉVE, ha a gyámhatóság másként határoz. Ugye...
2013. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Bocs, vizuális alkat vagyok, elképzeltem ezt a kórházas helyzetet: Anyuka elmegy az orvoshoz:

- Doktor úr, a lányom nem szeret iskolába járni, zárják már be egy hónapra!

- Persze, asszonyom, semmi akadálya, hozza csak be, máris bekaszlizzuk! :DDDD


Na, jó, egyébként tényleg úgy működik ez a költözéses dolog, ahogy fentebb a 66%-os válaszoló leírta szépen konkrétan, pontosan.

2013. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nah figyu!Mi Szerbiában élünk!Vajdasági magyarok vagyunk!Itt ugy van hogy ha pénzeled az orvost akor bármit lehet!ez elég hihetetlen,de sajnos igy van!Nálunk nagyon pénzéhesek az orvosok!Akkor segitenek az emberen ha már tényleg a halálán van!Ha kisebb a bajod át se vizsgálnak,csak felirnak valami hülyeséget!Én eltudom képzelni hogy ez megtették vele!Mert itt lehetséges bezáratni az embert!
2013. márc. 27. 14:31
 28/37 anonim ***** válasza:
Jó, de ezt előzőleg nem írtad! Honnan kellett volna tudnunk?!
2013. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Viszont akkor hiába kérsz itt tanácsot, mert a többiek a magyar jogok alapján írták le a választ. Nem tudhatjuk, hogy ott mi a gyakorlat!!!
2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Így tényleg nem biztos, hogy tudunk itt segíteni. Hogy Szerbiában hogy zajlik az ilyesmi jogilag, azt nem tudom.
2013. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!