Hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
A barátnöm 16 éves én 20!Őt a szülei lelkileg terrorizálják,már nem birja tovább és el akar költözni otthonról hozzám!Mit tehetünk?Az lehetséges,hogy elköltözön hozzám?Mit csináljunk a szüleivel?Normális válaszokat várok!Köszönöm!

2013. márc. 27. 12:12
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Én se tudom pontosan,de szerintem ugyanazok körülbelül!Köszönöm a segitséget!
2013. márc. 27. 15:11
 32/37 anonim ***** válasza:

Szerbiában sem fogják bezárni egy hónapra a lányt a kórházba, akármennyi pénzük is van...


Ennél jobb kamut találj ki légyszíves.

2013. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Délvidéken sem zárják be ezért.Ráadásul egy zárt intézmény van egész Vajdaságban szinte, a többi nyitott. Melyik városban kezelték? Komolyan kérdezem. Te látogattad a kórházban?

Én is délvidéki vagyok amúgy... (pénzéhes orvosok mindenhol vannak de nem az a doktrina amit írtál meglátásom szerint, sosem fizettem orvosnak sehol eddig még és mindig kedvesek voltak velem...)

2013. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
#33.Újvidéken kezelték
2013. márc. 27. 18:51
 35/37 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni hogy bezáratták egy hónapra de ahhoz itt is nyomos indok kell.Biztos nem a suli miatt,hisz ő már középsulis és nem tanköteles már.
2013. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin ennek a "válságnak" több fázisa is megtalálható.


Az első, amikor a szegény lányt terrorizálják, és költözni akar. Aztán hogy elköltözött, honnan szerezzen pénzt. Aztán többnyire teherbe is esnek, és miből tartsák el a gyereket, meg nem ritka, hogy szétmennek az apukával, és akkor hogyan tudnak belőle kizsarolni gyerektartást.


Kívánom, ne így legyen.

2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Nem igy van!!És nem középsuliban tették ezt vele!

Tegnap történt hogy ott voltam nála és épp vitatkozott az apjávál,és az apja megakarta ütni,csak mert én ott voltam azért nem tette!A barátnöm mondta neki hogy üse meg,de nem tette!Az apja azt mondta neki hogy akkor ütlek meg amikor akarlak és akorát ütök amekorát akarok mert te kiskorú vagy!Hát nem püfölheti csak azért mert a lánya és kiskorú!

2013. márc. 30. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!