Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most akkor nem ők a szüleim?

Most akkor nem ők a szüleim?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó e a kategória, de ide írtam. Az anyum szeme élénk kék. Az apumé kék. Apum felől a papámnak fekete, mamámnak kék. Anyum felől a mamámnak kék, a papámnak barna a szemszíne. Az enyém ZÖLD!!!! Akkor nem ők a szüleim? Az anyumtól (aki nagyon nyugodt ember) kérdeztem, hogy hogyan lehet ez, hogy akkor nem ők a vérszerinti szüleim? Nagyon hevesen reagált rá...

2013. ápr. 12. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudhatjuk. De egy szemszínből nem kell messzemenő következtetést levonni szerintem. Anyum szeme zöld, Apáé kék, az enyém meg szürke. De Anya fiatalon pont úgy nézett ki mint most én.
2013. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

:)


Én fekete hajú, barna szemű vagyok, a férjem sötétbarna hajú, zöld szemű. És most kapaszkodj, a gyerekünk kék szemű és szőke. Mi is nagyon csodálkoztunk, mert egyetlen szőke kék szemű emberről sem tudtunk a családban. És nemrég kiderült, hogy dédapám volt szőke és kék szemű.

2013. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%
"nagyon hevesen reagált rá.." Most őszintén te mit csinálnál ha a gyereked megkérdezné hogy ti vagytok-e az igazi szülei!?? Amúgy azt meg nem tudom miért van hogy a szemetek színe másmilyen... erre szerintem csak egy DNS vizsgálat mondhat tutit...
2013. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor itt még a dédszülők is számítanak? De nem úgy kérdeztem, hogy konkrétan : nem ti vagytok a szüleim?
2013. ápr. 12. 18:12
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, ha ennyire bizonytalan vagy,akkor DNS tesztet csináltass..de szemszín nem jelenti azt,hogy nem ők a vér szerinti szüleid..nem az alapján nézik az orvosok sem!
2013. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom pont a zöld szemszín ami nem természetes hanem "keveredett" szín. Ha volt a felmenőid között akár csak barna szemű ember is, már van esélyed rá hogy neked zöld legyen a szemed.

Persze hogy hevesen reagált, azért ütős hogy ha ilyet kérdeznek az embertől.

2013. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiböl (amiket irtál meg lehetne állapitani a szülöséget, akkor nem lenne szükség genetikai vizsgálatokra pl az apaság megállapitásánál ill kizárásánál. Ha konkrét gyanud van, a genetikai vizsgálat választ ad. Ha nincs, ne gyanusitsd ilyennel a szüleidet, mert jogosan sértödnek meg.
2013. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék családjában mindenki barnaszemű, kivétel nélkül. Csak egyedül ő kékszemű. Ez genetika, és bőven lehet zöld szemed, csak mert senki másnak nincs. Az én családomban sincsenek zöld szeműek, én mégis az vagyok. Nálunk is meg barátnőméknél is nagyon hasonlítanak a tesók egymásra, meg a szülőkre, szóval nem is kérdéses.


De, ha nem az ő gyerekük vagy, akkor ez miért számít? Ha szeretnek, békében nevelnek, akkor miért rémiszt meg ennyire?

Kiskoromban volt egy filmben, hogy a gyerek rájött, hogy örökbefogadták, és nagyon kiakadt, meg lecseszte a szüleit, hogy miért nem mondták el, meg hazudtak neki.

Én erre azt mondtam a szüleimnek, hogy nem zavar, ha örökbefogadtak, mert én szeretem őket.

2013. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

[link]



fekete szem nem létezik....

2013. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ha nem létezik fekete sem, akkor nagyon sötét barna... De pont ezen kell lovagolni... Nem támadtam le őket ezzel, csak megkérdeztem az anyumtól, hogy hogyan lehet nekem zöld a szemem.
2013. ápr. 12. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!