Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerintetek is túlreag...

Anyukám szerintetek is túlreagálja ha átjön egy barátnőm? 21/L

Figyelt kérdés

Ketten lakunk egy lakásban, dolgozunk mindketten, én magam eltartom, de elköltözni messze nincs esélyem. Alapvetően elvagyunk, de amikor áthívok egy barátnőmet beszélgetni meg ilyesmi, arra mindig kiakad, hogy "minek hozok ide mindenkit, ez nem átjáróház"..

de nem mindenkit csak a legjobb barátnőimet, és ez kb. 1-2 havonta (!) egyszer történik meg, pár órára egy-egy délután.. (nem vagyunk hangosak és csak az én szobámban vagyunk)

komolyan ekkora baj?



2013. máj. 15. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veletek van baja, egyszerűen csak nem szereti ha van nálatok valaki. Nálunk biztos megőrülne. Itt mindig tele van az udvar. Nagy a család pedig nem vagyunk romák. Szóval nem tudsz vele mit tenni, csak hagyd rá.
2013. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!