Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anyám, hogy...

Miért akarja anyám, hogy olyan legyek mint ő?

Figyelt kérdés

Nem élek már a szüleimmel,havonta egyszer szoktam anyámmal találkozni.

A problémám az,hogy szinte már egyik rokonával sincs jóban,mert elég fura természete van,mindenkiben a rosszat keresi.Egyetlen egy testvére van,egy nővére,már velük sincs jóban,neki viszont van egy lánya,az én unokanővérem,akivel anno nagyon jóban voltunk,szinte testvéri kapcsolat,viszont mikor még kisebb voltam,és anyu összeveszett velük,már engem sem engedett hozzájuk,viszont

egy pár ideje megint tartom a kapcsolatot velük,ami anyumnak nem tetszik,és folyton piszkál érte.

Az anyósávval is összeveszett,én viszont voltam meglátogatni a mamámat,aki kiváltott nekem gyógyszereket,mert közgyógy ellátása van,és ő is nagyapum is beteges,így mindenféle gyógyszerük van,fájdalom csillapító,allergia gyógyszer,nekem nem kell kiváltani.

Ezért is rendesen lehordott hogy hogy képzelem hogy tartom a kapcsolatot nagyanyámmal,mikor egy szarkeverő vén boszorkány.....ő többet nem fog nekem segíteni.

Egyedül az ő anyjával legyek jóban,és abban igaza van,hogy másik mamám segített sokat,viszont általánosban oda kellett járnom hozzá iskolában,mert anyumék rengeteget dolgoztak,utaztak,így nála is laktam,viszont ő évek óta alkoholista volt,szinte minden nap részeg,3 évig éltem vele,úgy hogy szinte minden nap veszekedett velem,olyan dolgokon,hogy minek nekem minden nap fürödnöm,elég 2-3 naponta,és jó lavórban is,annak ellenére hogy volt zuhanyzója is.....

Ha egy olyan szomszédnak köszönök,akivel anyám nincs jóban,már azért is leolt,hogy biztos b.szni akarok az illetővel....Miért csinálja ezt?



2013. máj. 18. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A borzasztó természete miatt teljesen egyedül van.
2013. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi,de anyád egy megkeseredett,goromba nő lehet.....

Titokban azt szeretni,ha te lennél a klónja,így együtt utálhatnátok a rokonokat,szomszédokat.....

2013. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mintha az én anyámról olvastam volna. mindenben és mindenkiben a rosszat keresi. és, ami a legrosszabb: engem is megpróbál az ő oldalára állítani. ha szerinte Piri néni egy vén tyúk, mert ez meg az, akkor nekem is így ezt kéne gondolnom Piri néniről. sokáig sikerült így manipulálnia (ez a legjobb szó rá), de már felnőttem. rájöttem, hogy milyen is valójában (ezt a rengeteg ellenszenved sokszor rám is kivetítette. bizony, voltam én már büdös kurv@ - hogy tud egy anya ilyet mondani a lányára?!).

neki is az az egyik (régen) bevált módszere, hogy kicikiz. köszöntél annak a sárkánynak? és jön a lenéző viselkedése...

na mindegy, ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy ki kéne békülnöm Piri nénivel és a többiekkel :D ne hagyd, hogy a te életedet is megmérgezze az anyád. kit érdekel, ha ő utálja az emberiséget? attól neked nem kell követned ;)

24/l

2013. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazad van,nem hibáztatni akarom,de nagy jelentősége van abban,hogy visszahúzódó,és önbizalom hiányos lettem,így nincsenek barátaim se,mégis elvárja hogy még a rokonaimmal se legyek jóban.....milyen anya az ilyen...
2013. máj. 18. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és mondd meg neki a magadét. Csak mert ő nincs jóban a családdal, attól még semmi joga eltiltani téged tőlük, csak akkor ha kiskorú vagy.
2013. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De nem vagy kiskorú szóval...

(5-ös voltam)

2013. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen anya az ilyen? Rossz!

Magyaráz el neki, hogy mit érzel iránta és légyszíves hallgasson végig. Ha nem érti meg akkor vele ne beszélj. Gondolj bele, mondjuk van 6 jófej rokonod és egy rossz anyád, melyiket akarod eldobni?

2013. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 11:58


eldobni egyiket sem,max visszább venni anyámmal a kapcsolatot,még magába nem száll.....

2013. máj. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!