Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lett ilyen durva velem apa?

Miért lett ilyen durva velem apa?

Figyelt kérdés

Apa kb. fél éve ilyen nagyon köcsög lett velem, szinte még be se teszi a lábát a küszöbön, miután hazaér, de már mindig van valami baja velem. Ugráltat engem, (soha nem az öcsémet, mert ő még nem kamasz, ő még jóóóó) és amikor én kérem meg valamire, arra sosem képes. Egy éve könyörgök egy laptopért, mert nincs gépem, mindig anyáén gépezek, van egy nagy összegem, DE ő csak akkor vesz, ha még gyűjtök hozzá xy-t, mert blablablabla.... Folyamatosan b*szogat, de amikor én egyszer szólok neki, hogy most nem is csináltam semmit, akkor szemtelen vagyok, takarodjak a szobámba, és természetesen anya is mellette áll.Ő azt mondja azért lehet ilyen, mert utálja a munkáját, és kifáraszutja, de azt nem értem, akkor miért nem mond fel? Egy csomó másik állásajánlatot kapott, mert orvosra mindenhol szükség van. Van egy álommunkája, még oda is felvennék, de ő nem megy.... Akkor viszont ne rajtam eressze ki a feszültséget! És miért pont csak én vagyok a kis hülye kamasz? A testvérem miért ártatlen mindig? (Ő 11)Csak mert nekem elvileg "züllenem" kellene, neki meg nem? Most mit tegyek? Jobban már nem tudok megfelelni,ráadásul kitűnő tanuló vagyok, és kezd elegem lenni, de mint mondtam, ha ezt elmondom, akkor hülye p*csa vagyok... Segítsetek! :(

13/L



2013. máj. 23. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
de szinte biztos, hogy nem ismersz, mert senkinek sem mondtam el :)
2013. máj. 26. 19:06
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor privátban küldjed :D
2013. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!