Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy megengedjék?

Mit csináljak hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
Most nyári szünettől szeretnék menni az itteni menhelyre önkéntesnek. Ezt anyuéknak is elmondtam ők azt mondták hogy nem szeretnék és nem is örülnének neki mert "ott annyi féle kutya van biztos nincsenek beoltva mivan ha elkapok tőlük valamit.." És most ezért nem fogják megengedni. Már nagyon régóta szeretném ezt csak eddig azért még kicsi voltam hozzá. Sokmindent elterveztem a nyárra de ezt szeretném a legjobban egész múlt nyáron itthonültem akkor az volt a baj, most meg direkt úgy csináltam hogy szinte egyetlen olyan napom se legyen majd amikor nem csinálok semmit. De a többi dolog nem is nagyon érdekel amik lesznek csak ez ezt nagyon szeretném csinálni:). Mit csináljak hogy megengedjék:S:)? 14/L..
2013. máj. 24. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt a menhelyre és a szüleid ott kérdezzenek meg mindent,és megtudják h a kutyák ott is oltva vannak,stb.
2013. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet haragudni fogtok rám, de ha Apuka lennék én is annak örülnék ha a gyerekem inkább pénzért dolgozna, és nem ingyen

Gondolom otthon is akad mosogatni való, és portörlés, miért pont más kezére akarsz dolgozni méghozzá bér nélkül?

20/F

2013. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én se szeretném, ha ezzel jönne a lányom. Még ha be is oltják őket, kitudja milyen idegzetűek azok a kutyák, megannyi hír terjed, hogy "így vadult be a kutya". Inkább adj fel egy hirdetést, hogy kutyasétáltatást vállalsz, arra úgyis olyanok jelentkeznek, akiknek normálisan tartott, szocializált házikedvencük van.
2013. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem biztos h egy ennyi időst amugy is beengednének a nagytestü kutyákhoz.Inkább a kistestüeket kéne sétáltatnia,enni-inni adni azoknak....ne rögtön a mindentbele munkára gondoljatok!!


Üdv:elsö válaszolo,2 kutya gazdája.

(megjegyzem,inkább ilyen ötlete legyen mint h 2 hétre elmenne bulizni a balcsira a haverokkal és a szülőktől még pénzt is lejmoljon mint a legtöbb mai fiatal)

2013. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menjetek el együtt a menhelyre. Sajnos az én anyámmal ezt nem lehetne megtenni, mert ha olyan dolog jön szóba, amit ő nem szeretne, akkor rögtön strucc módra a homokba dugja a fejét, és meg sem akarja ismerni, mivel mentem oda hozzá.


2. Mi az, hogy örülnél, ha a 14 éves lányod pénzért dolgozna? Én nem örülnék neki, amilyen munkák vannak. Most viszont itt van ez a menhely, és tudnám róla, hogy imádja a kutyákat, szívesen besegíteni a menhelyen, ami pozitívan hat a közérzetére is, boldogabb lesz, hiszem annak él egy ideig amit SZERET!!!


Én megengedném neked. Ha ők mégse, akkor érdeklődj a városban, biztos vannak, akik kutyust tartanak, de van, hogy munka miatt nem tudják levinni sétálni. Ajánld fel, hogy te leviszed őket, egy kis zsebpénzt is kérhetsz érte, ha akarsz.


17/L

2013. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!