Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már 18 éves vagyok, de a...

Már 18 éves vagyok, de a szüleim már nevetséges, hogy milyen mértékben korlátoznak. Hogyan változtassak ezen? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, nem stréber, soha nem volt gond velem. Ennek ellenére 9re haza kell érnem minden nap, bulikba nem engednek el, hazudnom kell, hogy elmehessek. A barátommal már 1 éve járunk, ő is teljesen normális, de szintén hazudnom kell, hogy együtt aludhassunk. Nem akarják, hogy lefeküdjek vele, nem akarják, hogy csalódjak (így már fél éve élünk szexuális életet titokban...) hogyan tudnék változtatni a helyzeten? Légyszi ne írja senki, hogy "jajj nemár, 18 elmúltál, nem szólhatnak bele mit csináls" , mivel ők pénzelnek engem, velük lakom és mivel egyetemre fogok járni, ez még sokáig így marad..

2013. máj. 24. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szte gytk?
2013. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
igen előző. előző előtti, már mondtam nekik, nem amiatt aggódnak, hogy nem védekeznénk
2013. máj. 27. 12:46
 23/23 anonim ***** válasza:

Huha..:/ kossetek kompromisszumot. Ennyit tudok tanacsolni.


En egy 16 éves lány vagyok, bulizni elengednek (mondjuk nem diszkoba megyek, hanem amit itt a kozepiskolak rendeznek, vagy hazibuliba olyan hoz akit ismerek.. Es évente max 4-5x megyek el szórakozni ). Este ki a baratokkal szinten, Bár max 10ig..nekem az mondjuk bőven elég.:) barátom nincsen.

2013. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!