Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az baj ha 12 évesen sírok...

Az baj ha 12 évesen sírok anya miatt?

Figyelt kérdés
12-éves vagyok és ma a suliba családi nap volt de anya tavaly és indén sem tudott velem maradni a munkája miatt miután el megy egy ideig jól érzem magam de után mindig sírok nagyon sokat ma is ez normális ?

2013. máj. 25. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
ÚRISTEN de borzalmas a helyesírásod, rossz ránézni. Nem is nagyon tudom kibogozni hogy mit akarsz ezzel mondani,de 12 évesen lehetnél érettebb,függetlenebb már.
2013. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves commentot de légyszíves ha baszakodni akarsz akkor állj ki a sarokra és ne itt csináld!!Normális emberek comment-ját várom!!
2013. máj. 25. 15:25
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Igaza van az elsőnek nem tudsz írni.. Amúgy meg, nem hiszem hogy sok száz gyerekből te vagy az egyetlen akinek nem tudott végig ott maradni az anyukája.. meg kell értened, hogy azért dolgozik hogy téged el tudjon tartani.
2013. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Már illene ha önállóbb lennél ahogy az első is írja.

Már baj ha sírsz miatta, odáig oké hogy családi nap meg minden, de a mai világba már kénytelenek a szülők meg a többi ember is olyan munkát vállalni ami befolyásolhatja az ilyen alkalmakat, nem tudsz mit csinálni ezt meg kell érteni.

Egyébként 12 évesen már illene helyesen írnod. Feltételezem hogy olyan 6. 7. osztályos lehetsz már 4. osztályban helyesen kellene írnod, ha elsős vagy másodikos lennél akkor még megértem hogy nem menj, de harmadikban is már illene.

2013. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nah ti se avgytok valami profik ugy eutólsó (nem menj) amugy meg köszönöm egértéseteket .És szeritnem nem rázok tartozik a helyes írásom mert nem tudjátok miylen betegségem van.Szerintem okok nélkül nem kellen csúfolodni.És szseretem anyukám és ezért sírok.
2013. máj. 25. 15:31
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Hogy beszélsz te gyerek létedre? Hol hallottad te ezeket? Szégyen.
2013. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Első válaszoló egy gyökér. Ásd be magad a földbe hogy beteljesítsd a küldetésed.
2013. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Attól, hogy még nem tetszenek a válaszok nem kéne így sértegetni másokat, nem gondolod?

Egyébként ez legyen a legnagyobb bajod, vki egész héten nem látja az anyukáját, apukáját! Na az szerinted milyen lehet?! Hidd el, tapasztatalatból beszélek.

Anyukádnak a munkája nagyon fontos, hisz muszáj, hogy eltartson. Szerinted hány embert engednek el a családi nap miatt a munkahelyéről? Egyet sem. Szóval nem csak a te vagy ezzel egyedül így. Legyél most már kicsit felelősségteljesebb és érettebb!

2013. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Drága jó Istenem! Mivé lett ez a világ?! Szégyellhetnéd magad amilyen csúnyán beszélsz.
2013. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Gyereknek így nem szabad beszélnie a felnőttekkel. Te még gyerek vagy. Több tiszteletet a kommentelőknek.
2013. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!