Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Molesztaltak, felek elmondani,...

Molesztaltak, felek elmondani, de lassan kikeszulok mit tehetnek?

Figyelt kérdés
A mostohaapam, akivel anyam 4 eves korom ota egyutt van, az evek alatt folyamatosan molesztalt. Idokozben egyebkent anyval szuletett egy kozos gyerekuk is. Egy eve hogy szetmentek, most vagyok 15, es most jott elo ez az egesz bennem. Elmondani nem merem senkinek. Annyira szegyellem magamat. Tudom hogy nem nekem kene. De ha elmondanam akkor mindenki kerdezoskodne, en viszont nem szeretnek a dologrol beszelni. Masreszt pedig az ocsemet szeretem es nem akarom hogy meg valami szarsag kideruljon az apjarol, mar igy is ovodapszichologushoz kell jarnia. Fogalmam sincs mit tegyek...
2013. jún. 2. 22:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el az iskolapszichológusnak. 15 éves vagy, köti az orvosi titoktartás, nem mondhatja el senkinek és neked sem kell visszamenned hozzá, ha nem akarsz.
2013. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Menj te is pszichológushoz. De most komolyan. Más ötletem nincs, ha nem akarod másnak elmesélni, nehogy baj legyen belőle.


Talán van nálatok is iskolai pszichológus.

2013. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
majd utana jarok. mar nekem is eszembe jutott, csak nem tudom.. csak ugy uljek be egy idegennel szembe es kezdjek el a problemaimrol beszelni? eleh furcsa://
2013. jún. 2. 22:55
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy az öcséd sem véletlenül jár pszichológushoz :(
2013. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Én se mertem elmondani, amikor ilyen történt velem. Már bánom, mivel börtönben lett volna a helye annak a szemétnek.
2013. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk az öcsémet is molesztálta ugyanaz aki engem. Kékvonalat felhivhatod, ők lehet tudnak segiteni neked.
2013. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Úristen,mennyi perverz állat van!
2013. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

Anyukáddal nem tudnál erről beszélni?

Biztos nem mondaná el senkinek,nem hiszem hogy ezzel dicsekedne!

Másrészt iskolapszichológus helyett,lehet megbeszélnétek közösen,hogy elmentek egy másikhoz együtt.

2013. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
és arra nem gondoltál h öcsédnek lehet azzal ártasz ha ez nem derül ki mert őt is molesztálhatja? az ilyeneknek mindegy h fiu-lány, saját.nem saját..ne legyél meggondolatlan...! meg öcséd ovodás...neki nem is kell tudnia arról h téged molesztált az apja, nincs köze hozzá, fel se fognák..szóval neki biztos nem ártasz azzal, ha anyudnak elmondod ...
2013. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Idegennel konyyebb beszelni errol!!

Hidd el beszelni kell rola mert sajnos az egesz eletedre kihatassal lehet.

a parvalsztasra is a szexre is kesobb a gyerekszulesre is.

Mindenkeppen tudnod kell nem a te hibad nem tehetsz rola ami veled tortent.Gondolj arra tulelted es egyszer aki ezt tette veled nagyon kemenyen megkapja a bunetetset Ha gondolod fel is jelentheted bortonbe kerul es a tobbi rab kicsinalja a szemetladat rendessen a gyerekmolesztalokat meglincselik meg a gyilkosok is.

Keress olyan fiatalokat akikkel ugyanez tortent ok tudnak segiteni neked.

sajnos a lakossag a nok 35% valamikor molesztaltak 18 eves kora elott az elkovetok legnagyobb szazaleka ismeros rokon mostoha akit a fiatal ismer.

Komolyan nagyon sajnalom

2013. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!