Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg akarok halni 13 évesen...

Meg akarok halni 13 évesen (többi lent) (? )

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok, nem jó a tanulásom próbálok tanulni,az iskolába 4 gyerek folyton csesztet.Egy kis dolgon is feltudom húzni magam és sírás rohamom lessz.próbáltam beszélni iskola pschihologusal nem merem neki elmondani.Tudom 13 évesen hülyeség ezt gondolni de már elegem van ebből a kicseszett életből.
2013. jún. 3. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megértelek. Szüleiddel ezt már megbeszélted?
2013. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igazábol csak édes anyámal lakok együtt apámnak nem akarom mondani anyukám meg mit tene ő vele semmi bajon nincs nem akarom a hülyeségimel még terhelni.
2013. jún. 3. 20:39
 3/21 anonim ***** válasza:
A legnagyobb problémád hogy nem bízol azokban akik segíteni tudnának!Anyukád biztos szívesen beszélgetne veled erről.És a pszihologus is azért van.Nem fogja szétkürtölni senkinek, csak veled megbeszéli a gondjaidat. Hidd el ha elmondod valakinek akkor már könnyebb lesz a lelkednek. És lehet hogy csak erre van szükséged!
2013. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
pedig jó lenne ha ezt valakivel megbeszélnéd. Nagyon nagy butaság jár a fejedben és későbbiekben ha visszagondolsz erre rá fogsz jönni hogy tényleg az. Felnőttként komolyabb problémáid is lesznek, nem szabad így összetörni. Tudom, hogy ez neked nagyon nehéz tudom miről beszélsz én is ilyen érzékeny típus vagyok, de már 26 évesen megtanultam ezt kezelni. Hidd el megkönnyebbülnél ha elmondanád valakinek. Egy felnőtt biztos fog tudni neked hasznos tanácsokat mondani. A pszichológusnak is elmondhatod ő nem fogja továbbadni senkinek én úgy gondolom és talán segíteni is tud. De szerintem anyukád is megértene és segítene neked.
2013. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Már édesanyámal is beszéltem de azt mondta nem tudja mit csináljon meg azt mondta ilyet nem szabad modani
2013. jún. 3. 20:46
 6/21 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzuk, ugye lány vagy....
2013. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Majdnem ugyanez volt velem. Öngyilkos akartam lenni, de persze nem mertem megtenni hál' istennek. Végül segítettem magamon. Rájöttem, hogy az élet gyönyörű, és néhány köcsög pancser nem ronthatja el! Ha tényleg szeretnél változtatni ezen, első lépésként nézd meg a Titok filmet. Itt megnézheted: http://www.youtube.com/watch?v=90R7wrpId5Y

Kérlek ne engedd, hogy a negatív gondolkodás és a negatív emberek tönkre tegyék az életedet! Már bánom, hogy annak idején nem éltem az életemet, hanem hagytam, hogy mások befolyásoltak és hogy az ostoba negatív gondolataim uralkodjanak! Gondolkodj el ezen.

2013. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Szia!Szerintem próbálj nem odafigyelni azokra akik piszkálnak engem is sokszor piszkálnak de nem figyelek rájuk és kész. A tanulással kapcsolatban csak annyit mondanék hogy azért próbálj odafigyelni órákon és otthon átvenni az anyagot és ne csinálj semmit se magaddal ami rossz. Próbálj beszélni azért többet anyukáddal és meséld el minden nap, hogy mi bánt hátha előfordul, hogy tud segíteni...
2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
"sírás rohamom lessz" kicsit túlreagáltam inkább ideges leszek
2013. jún. 3. 20:57
 10/21 anonim ***** válasza:
Tudod mit nézz meg, a Veronica meg akar helni című filmet.Unalmas ez egész, de a történet zseniális.Öngyilkos akar lenni a csaj, de nem sikerül, visszahozzák, de közben kialakul egy aneorizma ami miatt csak párnapja van hátra.És azt egy elmegyógyintézetben kell töltenie, az öngyilkosság miatt szorul kezelésre.Dióhejban a lényeg hogy a végén elszökik egy sráccal, és a narrátor elmondja hogy Veronica nem is beteg, csak kitalálták hogy ezt modják neki hogy tudja értékelni az életet!Soha nem fogja megtudni hogy egészséges, csak ha egy új orvoshoz elmegy.Addig pedig minden napot úgy fog megélni, mintha az utolsó lenne!Tehát élvezni fog minden percet!
2013. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!