Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya és apa miatt tiszta...

Anya és apa miatt tiszta stressz vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden egyes napom úgy telik el, hogy haza jövök kutyázok majd bejövök és egyből anya a fejemnek ugrik, hogy "ezt csináld" "azt csináld" erre rámondom, hogy "oké" és megint elmondja aztán megint, megint, és megint én meg erre már csak annyit válaszolok, hogy "ühümm" végre abbahagyja az ordítozást erre jön apa, hogy "ezt csináld" azt csináld (az ellentétét amit anya mond) elkezdem csinált amit pl. anya mondott erre apa lebasz, hogy miért nem csinálom amit ő mond erre elkezdem azt csinálni azután ugyanígy anya basz le... ha meg visszaszólok valamit megint jön a fél órás vita... már teljesen megőrülök esténként sírok mert már nem bírom egyszerűen.. elkezdtem cigizni is emiatt + nyugtatót szedek sunyiban.. SEGÍTSETEK

15/F


2013. jún. 5. 13:43
 1/8 Argloss ***** válasza:

A cigitől meg a nyugtatótól csak rosszabb lesz, mert rászoksz és utána már amiatt is rosszul fogod érezni magad...

Amikor kiadják a feladatot akkor nyugodtan mond el, hogy a másik mit kért. Ne felháborodottan, hanem csak tájékoztató hangnemben. Igazából kettőjükkel kellene egyszerre beszélned erről a dologról.

2013. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már próbáltam akkor is én voltam a hülyegyerek...
2013. jún. 5. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre ne fogd a dohányzást!

A nyugtatókkal állj le, az nem ilyenekre való!!! Meg is ölheted magad velük, vagy ami még rosszabb egész életedre nyomorékká teheted magad velük.

Kérd meg a szüleid, hogy legyenek szívesek és döntsék el, hogy mit akarnak, azután kérjenek tőled bármit. NE téged használjanak a gyerekes vitáikhoz. Amúgy nem dolgoznak, hogy otthon vannak, mire te hazamész a suliból?

2013. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Apu éjszakás anya meg főállású anyuka..

De a legjobban az fáj, hogy én amit szerzek szórólapozásból (havonta kb 20-30 ezer forint) azt MINDET oda adom nekik, hogy vegyenek maguknak valamit... és mégis folyamatosan basztatnak.. Meg ha elmegyek kocogni (megnyugtat) akkor meg az a bajuk.. nem bírom már :'(

2013. jún. 5. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után egy forintot sem adnék nekik. Gyűjtsed inkább, jól jön később.
2013. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nézd, mi lenne, ha "oké" meg "ühüm" helyett megcsinálnád azt, amit kérnek tőled?


Figyeld meg a szüleid tudományosan: nem fognak letolni :)

2013. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha értelmesebben elolvastad volna kisokos akkor levágtad volna, hogy csinálom ...
2013. jún. 5. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsinálod, de nem egyből hanem ....""azt csináld" erre rámondom, hogy "oké" és megint elmondja aztán megint, megint, és megint" Ez csak ebben a sorban 4 megint szóval jó párszor megkér mire megcsinálod. Nekem se örülnek, ha megkérnek hogy pl pakoljak ki a mosogatóból én meg még 10 percig ülök a gép előtt hogy jóóó MAJD meglesz. Ha egyből megcsinálod akkor nincs ideje apádnak, hogy közben szóljon, hogy mást csinálj. Ha meg az egyik azt mondja, hogy a széket ide, a másik meg, hogy oda rakd, akkor megmondod nyugodtan, hogy döntsék el mit csinálj mert a fizika törvényeit még te se tudod megszegni. Ha tevékeny vagy és valamit első szóra megcsinálsz nem fognak kiabálni meg baszogatni
2013. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!