Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nők, mi a fontosabb: a ti...

Nők, mi a fontosabb: a ti vagy a gyereketek?

Figyelt kérdés

ezt csak azért kérdem, mert ahogy olvasom az oldalt, és ahogy látom az életben is. a nők olyan pasinak szülnek gyereket, aki utána nem foglalkozik velük. veszekednek, problémáznak, majd elválnak. (tisztelet a nagyon kevés kivételnek!)


de azzal nem foglalkoznak, hogy mi lesz a gyerekkel, hogy ilyen közegben nő fel?


azért piszkálja ez a csőrömet, mert két részről is érintett vagyok.

Anyukám is ilyen nő sajnos, akit leírtam. pedig a nagymamámtól tudom, hogy volt olyan udvarolója aki rendes pasi volt, de neki nem az kellett.


Másfelől párkapcsolatilag is érintett vagyok. Mivel nem vagyok egy macsós rosszfiú, és komoly kapcsolatra vágyok, esélyem sincs erre.


Ilyen ironikus az élet. Olyan férfi kap gyereket és párkapcsolatot, aki nem érdemli meg, olyan aki megérdemelné nem kapja meg egyiket sem.


2013. jún. 6. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Persze. Nyílván minden nő tisztában van azzal, hogy a pasi, akit szeret az egy bunkó lesz a gyerek szület3se után...


Még egy kérdés: szerinted az jó a gyereknek hogy ugyan teljes értékű családban nő fel, de minden naposak az ordibálások, veszekedések?!

2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kevesebb az olyan nő, aki tudna együtt élni egy olyan férfival, akihez nem vonzódik. Tehát saját magunk vagyunk a fontosabbak, nem a gyerek.

De belegondolva józanul, amúgy sem lenne működőképes egy olyan párkapcsolat, hiába van gyerek, ahol a nő nem boldog a választottjával, aki ugyan jó apa, jó férj, de nem tetszik a nőnek vagy épp egyenesen undorodik tőle. Ezt úgyis megérezné a férfi, hogy nincs szex, nincs gyengédség, nem úgy bánik vele a nő, és aztán a végén lelépne. Tehát nincs így értelme egy kapcsolatnak.

Persze az sem helyén

2013. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Elsősorban a saját életem a fontos. Ha nekem jó, akkor a gyerekemnek is jó lesz. Ha nekem boldog, békés, harmonikus a párkapcsolatom, akkor a gyerekemnek is jó.


Ne add fel, rengeteg rendes pasinak van rendes nője és születnek gyerekeik is. Ne általánosíts, inkább foglalkozz azzal, hogy ismerkedj! :)

2013. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ma megbuktam egy vizsgán. Mindjárt kiírom kérdésnek, hogy kémia tanárok miért vagytok ilyen önzők, hogy buktattok? Félretéve a humort, ne általánosíts. Sok ilyen eset van igen, sokan választanak rossz embert. De egyrészt a rossz is mindenkinek mást jelent, másrészt azért koránt sem a többség, igenis vannak boldog házasságok.. Légy férfi és ne sajnáltasd magad.. Ui: az én szüleim is elváltak. Inkább váljanak el, mint sem együtt maradjanak boldogtalanul.. Egy nőnek a gyermeke a legfontosabb és lehet boldogtalan a gyerek, akit egyedül nevelnek, de sokkal boldogtalanabb, akik felett tányérok repkednek és non stop üvöltést hallgat..
2013. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

"Olyan férfi kap gyereket és párkapcsolatot, aki nem érdemli meg, olyan aki megérdemelné nem kapja meg egyiket sem."


Arra nem gondolsz, hogy lehet, hogy az a férfi is úgy kezdte, mint te? Vagy hogy a gyerekvállalás téged is kifordítana magadból, mert olyan vagy akkora felelősség, amit elképzelni sem tudsz?

2013. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Off: már bocs, de társkeresős tapasztalataim szerint aki így írja le magát, hogy nem macsó, de milyen rendes, az igénytelen és bűn ronda, valamint olyan csóró, hogy vele nem lehet az embernek kilátása családra, legfeljebb garantált nyomorgásra, meg a perceket számolva várni a gyest, meg a családi pótlékot ... És megint nagyon érdekes, de a legelőnytelenebb külsejű pasi sem hajlandó a kevésbé előnyös külsejű lányokat is észrevenni, nekik is a csinos, szép nők kellenek. Azoknak meg persze, hogy nem az ilyen pasik, ha kapnak jobbat is, és ilyenkor születnek azok a teóriák, hogy a kedves és jó pasik nem kellenek a nőknek, csak a "macsók".

Általánosítás ez is, pedig hidd el, hogy láttam egyet, s mást...

2013. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

én átlagos pasi vagyok. csak az a gáz, hogy még a kövér bálnák is jópasit szeretnének.


nincs a nőknek önkritikájuk?

2013. jún. 6. 18:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ezt nem lehet párhuzamba állítani. Amikor összejössz egy pasival, még nincs is gyerek, miért lenne ő a fontosabb? Nem is értem!
2013. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1. A kérdésre válaszolva: Egy normális nő célja természetesen az, hogy megtalálja azt az embert akit szeret és boldog családot alapíthat vele.

De amint látod, az első feltétel az, hogy "akit szeret".

Egy gyerek se lesz boldog attól, hogy anyuci hozzáment egy "rendes pasi"hoz, akibe soha a büdös életben nem volt szerelmes.

Milyen család lenne már az ami ezen alapszik???


2. Reagálás a személyes részére: "Mivel nem vagyok egy macsós rosszfiú, és komoly kapcsolatra vágyok, esélyem sincs erre."

Ne haragudj, de a "macsós rosszfiúknál" egyetlen rosszabb típus van, akinek meggyőződése, hogy a nőknek csak a hülye, bunkók kellenek és ezért nincs szerencséje senkivel sem.

Ez a hozzáállás egyaránt magába foglalja a "nők hülyék" és "csak a világban lehet a hiba, bennem nem" álláspontokat is.


Sajnállak, ha tényleg csak ilyen nőkkel futottál össze, oltári nagy peched lehet, mert akiket én ismerek egyik sem ilyen...

2013. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

"Nok, mi a fontosabb: a ti vagy a gyereketek?"


Ki az az Ati?

2013. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!