Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal érdekes kapcsolatom van. Nem tud rólam semmit, nem is érdeklődik. 15 éves vagyok. Minden napos állandó veszekedések zajlanak rólam. Apa próbál védeni, de dolgozik. Anya minden nap a gép előtt ül, általában én dolgom a takarítás miután 4 óra után hazavonszolom magam a suliból. Naponta többször megkapom a trágár kifejezéseket, siralmas a helyzet. Van két testvérem, ők a szemefénye. Simán kritizálhatnak, mindig van valami bajuk velem, amire anyám nyomatékot tesz. Már nem birom tovább..

2013. jún. 7. 21:11
 1/1 anonim válasza:

Ugyanez a helyzet. Egyedüli lány vagyok, 18 évesen besikerültem anyáméknak, így "tönkretettem" az életüket.


Nem tehetsz mást mint keresel munkát, dolgozol és amint lesz pénzed, elhúzol onnan és vissza sem mész. Nekem is ez a tervem.. utálok már itt lenni. Hamupipőkének érzem magam, a két testvérem meg anyám a gonosz mostohák, akik megkeserítik az életemet.

2013. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!