Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne megnézni a...

Érdemes lenne megnézni a gyerekkel a Halott menyasszony címú filmet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem igen, valamikor neki is fel kell nőnie mert nem mindig élhet mesén :)

Meg amúgy is csak animációs film

2013. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek?


egyébként szerintem igen, kedves kis film, egyik kedvencem :)

2013. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A fiam 10, a lányom pedig 12 éves.
2013. jún. 9. 22:06
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
attól függ hány éves, én 12 éves kor alatt nem ajánlanám
2013. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Minden áron ezt akarják megnézni...
2013. jún. 9. 22:07
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Necces. Ha nem félősek szülői felügyelettel szerintem mehet. Ha félősek, akkor ne inkább.
2013. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon tartasz tőle, akkor előbb nézd meg egyedül a gyerekek nélkül, és utána eldöntöd, de mondom, egy nagyon kedves kis film :)
2013. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ijesztő nincs benne, inkább egy kevés szomorú/elgondolkodtató. De maga a halottak ábrázolása, prezentálása benne komikus, és nem rémisztő. Szerintem 10 évesen már nézhető. Egyértelmű benne, hogy ki a gonosz, jó vége van, nincsenek benne durva dolgok.


A Coraline pl. korhatár nélküli, és az sokkal rémisztőbb szerintem, mint a Corpse Bride...sokan el is vitték rá a 4-5 éves gyerekeiket, aztán sírva jöttek ki a moziból.

2013. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem nezhetik. Nekunk, felnotteknek, akik 101 kiskutyan es Oroszlankiralyon nottunk fol, kisse furanak es morbidnak tunhet az ilyen mesefilm stilus, de a mai gyerekeknel ez a norma.
2013. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Szép történet, az egyik kedvencem (bár oldalanként tolnám a forgatókönyvet annak a torkán, aki a dalokat magyarra fordította). Tíz évesnek még szerintem is talán necces, sok olyan témát feszeget (túlvilág, elrendezett esküvő, gyilkosság stb...), ami még ráérne pár évet. Bár tény, hogy azért elég lightos.

Esetleg a Karácsonyi lidércnyomás nem érdekli őket?

2013. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!