Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy rendezhessek egy házibulit?

Figyelt kérdés

16-17 évesek vagyunk, kb 10 fős társaságról lenne szó, fiúk lányok kb 50-50% arányban. Kb 1 (2?) hét múlva lenne.

Anyumnak említettem már régebben is, de nem nagyon törődött vele. Most mikor szóba hoztam, azt mondta, megengedi de csak éjfélig, utána hazajönnek.

Ilyen feltétellel viszont semmi esélyünk sincs, az nagyon rossz lenne. Vkinek nincs valami ötlete, hogy hogyan tudnám meggyőzni, hogy mégis csak engedje meg?

(amikor beszéltünk róla, nyugodtan, értelmesen mondtam el az egészet, ésszerűen próbáltam meggyőzni, nem idegeskedtem és nem kaptam fel a vizte és nem kiabáltam, sztem tök jó volt..)


ui: bocsi ha rossz témába tettem a kérdést



2013. jún. 10. 16:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent alkohol nelkul ezerszer jobb hazibulit lehet tartani, plane a te korodban nem kene meg alkoholt fogyasztani, ugye tudod?
2013. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Azért "telhetetlen", mert tini. Be akar vágódni a haveroknál, nagylány akar lenni. De kiben nem támadt fel ilyen korban ez az érzés, könyörgöm? Úgy kezelitek rögtön, mintha egy drogos ribanc lenne. Végül el lett neki magyarázva, hogy éjfélig elég fennmaradni, megértette, kész. Az ilyen kérdéseket meg hagyjuk is, hogy mire jó a házibuli...
2013. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

1. az isten szerelmére, nehogy márt azt akarja elhitetni velem a 21. válaszoló, h ő 16-17 éves korában egy korty alkoholt sem ivott..

2. ezt a házibulit nem azért rendezném, h "bevágódjak a haveroknál", hanem mert szeretnék vmi bulit rendezni (rendezhetnékem és szervezhetnékem van magyarul:D), és szeretném, ha jól éreznénk magunkat. szórakozóhelyekre nem igazából annyira nem is akarok menni, így marad a házibuli, mert szüleim egész éjjel pl. a parkban csövülni nem engednek el

3. nem tudom h kipontozta le a válaszokat de most így nézem, és néhány tök normális válasz 0%ot kapott, sztem teljesen értelmetlenül...!

2013. jún. 11. 15:27
 24/25 anonim ***** válasza:
Lehet h mar késő d eazért leirom xd szoval : éjfélig boven eleg egy buli ilyen kis tarsasagnal tapasztalatbol mondom h 10-15 fos bullit nem kell hajnalig tartani mert ugy is hazamennek 11 fele 2. Teljesen normális hogy iszol egy bulin 17 évesen és ha betartod amit igértél akkor majd a többi bulidat tovább tarthatod :)
2013. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ISzofi válasza:
Jó tanuló vagy?
2013. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!