Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak ha édesanyámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xenon11 kérdése:

Mit csináljak ha édesanyámat nem birom elviselni?

Figyelt kérdés
A szüleim most fognak válni. Annyummal eléggé sok a konfligtus. Azelött jó volt a kapcsolatunk de most ohamosan megromlott. Elléggé apás vagyok és nem birom elviselni mikor szidja. Ilyenkor mindig kivédem. Ez eggyátalán nem tetszik anyumnak és olyan veszekedést csinálunk hogy rosz hallani. Anyumnak a barátnője természetesen nagyon védi anyum. Olyanokat mondott nekem hogy ő nem süllyedne ilyen mély szintre sose a lányával. ˙holott ott se fényes a helyzet). Ez nagyon fájt nekem. . Sokat segitettem pedig nekik mivel a kislány rossz tanuló és sokat korepetáltattam. Apa azt mondta hogy költözzek hozzá. Szerintem is jobb lenne. De hogyan mondjam meg ezt anyumnak? HELP!!! 14/L
2013. máj. 25. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne kertelj, úgy ahogy itt leírtad.
2013. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Költözz oda.Összecsomagolsz. -'Költözöm Apához, a viszontlátásra'. Majd ha megnyugszik, feldúlt állapotából anyud, megbeszélitek és kibékültök.
2013. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
20%
Azt javaslom, békülj ki Édesanyáddal! Bízd a döntést Őrá és maradj mellette, mert később nagyon nagy szükséged lesz rá! A szavaidból olvasva, még nagyon fiatal vagy és egy kislánynak anyja mellett a helye! (A saját érdekedben) Ha nem így teszel, később nagy kárát látod!
2013. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nem örökre akar elbúcsúzni az anyukától, nem zárdába vonul ahonnan soha többet nem jöhet ki.
2013. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el anyukádnak, hogy attól még hogy ők válnak és ő épp most nem szereti apádat, neked az apád marad és szeretni fogod. Ettől függetlenül őt is szereted és nem akarsz vele veszekedni. A barátnőjének szidja az apádat ne neked.
2013. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak hogy mivel most kicsit sok problémája van neki is a válás miatt, jobb lenne hogyha te kicsit kimaradnál ebből, és most édesapádhoz költöznél pár hónapra! Aztán majd a gyerekelhelyezésnél meg úgyis megfognak kérdezni hogy kinél akarsz élni, ha nem világos! (Sajnos most én is így vagyok, az én szüleim is válnak, elég rossz a helyzet:/ )
2013. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3 Tán a volt férjed megszerezte a felügyeleti jogot a kislányotok felett?

Az hogy valakinek az anyja mellett a helye maximum a gyerek 2-3 éves koráig igaz. Egy 14 évesnél már főleg nem...

Ha apás a lány, akkor mégis miért kéne az anyja mellett maradnia??


Kérdező, mondd meg anyukádnak, hogy apukádhoz szeretnél költözni, pakolj össze, és hívd át apudat, hogy vigyen el.

2013. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezen ne lepődj meg. A barátnőjének anyád csak a saját verzióját mondta el, tehát a barátnője nem a valóságot látja, és az alapján gondolja azt, amit gondol. Ez így szokott lenni, bár értelmes ember meghallgatja a másik felet is, mielőtt véleményt alkot.

Te pedig légy határozott, és mondd meg, hogy apáddal akarsz maradni. Édesapádat pedig bíztasd, hogy küzdjön érted a bíróságon és kérje a meghallgatásodat.

2013. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tárgyaláson már bőven figyelembe veszik, hogy a gyerek melyik szülőnél akar lenni. Nekem is elváltak a szüleim, anyuval maradtam, de nagyon megromlott a viszonyunk, többször is le akart passzolni (ivott), így végül magamtól mentem apuhoz, majd bementünk intézkedni, hogy nála helyezzenek el.
2013. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!