Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves a lányom, mit engednét...

15 éves a lányom, mit engednétek meg neki és mit nem a barátjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A lányom 15,szeptemberben tölti 16. életévét. A barátja 18 éves lesz augusztusban. Egy hónapja és egy hete vannak együtt,ismerem a fiút,tudom,hogy vigyáz a lányomra,de attól még aggódom érte.

1. Az megengedett,hogy vakációban esténként kiengedjem a barátjával 23.00-00.00-ig,annak ellenére,hogy még egyikük sem nagykorú?

2. Van olyan eset,amikor 22.00-23.00-ig is ott ül a fiúnál,ez soknak számít? Zavarhatja a szülőket?

3. A fiú felvetette neki,hogy aludjon valamikor nála a nyáron,ti megengednétek? Bíztos,hogy szexelnének?

4. A szexuális élet elkezdése csak szerintem lenne túl korai?

Legfőképpen ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni,de még szívesen elfogadok tanácsokat ebben. Elég nehezen tudom néha kezelni a lányom,nem akar mindig szót fogadni nekem,csak az apjának.. én meg fenyegetőzni nem akarok.

VÁLASZÍRÓ: Nemet,kort is kérek szépen!



2013. jún. 23. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Szerintem engedd ki, de 11 körül érjen haza.

2. Ha csak nagyon ritkán van ott a szülőknél eddig, az oké, de túl sokszor ne forduljon elő. Bár ez szerintem függ a házuk kialakításától is. Nem mindegy, hogy mennyire kellene kerülgetni a szülőket, van-e több fürdőszoba, meg ilyenek.

3. Szerintem a nyáron még ne aludjanak együtt, de a lányod 16. születésnapja után engedd meg párszor hétvégén. Akkor is, ha nemsokára 16 lesz, sokkal durvábban hangzik, hogy 15 évesen aludt először a barátjával, minthogy 16 évesen.

4. Szerintem is korai még. Fiatal a lányod, meg nem is járnék még olyan régóta. De hogy mikor kezdik el, ez csak tőlük függ, ebbe nem hiszem, hogy van beleszólásod.

2013. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

1: Igen, nyáron miért ne.

2: Nem tudom. Attól is függ, hogy mit csinálnak, mekkora a lakása, de ez a szülőkre tartozik, majd ők szólnak a fiúknak, ha zavaró.

3: 15 évesen nem engedném meg. Szexelni nyilván nem csak éjjel lehet, de azért ne játsszon 15 évesen felnőttesdit.

4: Szerintem is korai, azért a 16-ot várja meg.


45N

2013. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És amit lehagytam, szinte alig ismerik egymást. 1 hónap nem sok idő. Kizárt, hogy ott aludhasson.
2013. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!