Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az alkoholista anyámat és az...

Az alkoholista anyámat és az agresszív és vészmadárkodós apámat és a szuperflegma húgomat hogy fogja érinteni, ha megmondom nekik engem többet nem látnak?

Figyelt kérdés
Soha nem fogom nekik megbocsátani ahogy engem kezeltek és bántak velem. Még karácsonykor sem.
2013. jún. 24. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd meg tőlük. De valószínűleg örülni fognak neki, hogy a beképzelt gyerekük eltűnik az életükből.
2013. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Van itt egy ellentét: hogy ha leszarod őket akkor miért érdekelne téged, hogy mit gondolnának. Családot nem választhatsz tehát vagy megszokod, hogy ilyenek vagy elmész.

Ilyen egyszerű.

2013. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista anyádat és agresszív apádat valószínűleg nem érdekelné, és a flegma húgod sem lenne oda szerintem.
2013. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem rosszindulatból mondom,de ha tényleg ilyenek,esélyes hogy nem hatná meg őket túlzottan.......
2013. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha úgy gondolod hogy semmi esélye annak hogy megváltozzanak és ennyire rossz hatással vannak rád hogy a saját érdekedben nem akarod látni többet őket, akkor miért érdekel, hogy hogy fogja érinteni őket? Ha meg csak ijesztgetni akarod őket és azt várod hogy könyörögjenek és te majd nagy kegyesen megbocsátasz akkor azt felejtsd el, egy mert undorító dolog, kettő mert nem könyörögnének és 1-2 év múlva sírva mennél vissza hogy bocsássanak meg.
2013. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!