Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ciki, ha egy 44...

Szerintetek ciki, ha egy 44 éves férfinak gyereke születik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 14:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

14:46...na, nekem meg van egy átlag életkorú, alkoholista apám, ő sem játszott velem soha, vagy nem jött focizni, meg 40 évesen már félig roncs volt ami mostanra mégjobban leromlott. Emellett meg egyetemistaként sokszor oylan tanárokkal vagyok kapcsolatban, akik bőven nyugdíj korhatár felett vannak, mégis tanítanak, és teljesen nyitottak az újdonságokra, meg értelmesen el lehet velük beszélni.


Nem a korától függ hogy jó apa lesz e vagy sem, legyen az 20, 40 vagy 60 éves.

2013. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem az. Ismerek én olyan férfit, aki a 44-en bőven túl is energikus, fitt.
2013. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki, apóson 47 volt, mikor a férjem született.
2013. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%
Ciki, nem ciki, de nem normális az biztos.
2013. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem ciki.Hogy is lehetne egy gyerek születése ciki?Az apukám 75 éves,én 20 vagyok és játszott velem amikor gyerek voltam vitt állatkertbe,moziba,parkba,stb. nagyon is jól neveltek anyukámmal,nem voltak sosem túl szigorúak.Örülök neki hogy ő az apukám!
2013. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Furcsa és elszomorító, hogy aki pozitív választ írt, tehát nem tartja cikinek, azokat szinte kivétel nélkül leszavazzák. Miért?

Szerintem sem ciki, ha meg tud adni mindent a gyereknek, fel tudja nevelni, akkor teljesen rendben van. Mindenki magánügye, hogy miért akkor vállal gyereket, amikor. Régen az volt ciki, ha egy nő 30 évesen szült, mert "nem ez volt a divat". Most meg jó, ha ennyi évesen sikerül megteremteni a szükséges körülményeket. 10-20 év múlva lehet, hogy a férfiak körében is az lesz a normális, ha valaki 40 évesen lesz apa. Sosem tudni.

2013. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
egyáltalán nem ciki. szerintem az cikibb, ha valaki 19 évesen lesz az :/
2013. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Az én apám "csak" 36 volt, mikor születtem. Mikor húgom, akkor 43. Főleg húgomnak volt/és jelenleg is gázos emiatt, bár gondolom, ez emberfüggő is.

A kortársainak fiatal szülei vannak, míg az ő apja elmúlt 60, az anyja is az ötvenes éveiben jár. Minden szempontból betokosodottak, amit máshogy visel egy 24 és 28 éves (mi a bátyámmal), és máshogy egy 17 éves lány, aki egy fedél alatt él velük. Nehéz neki!

Mégsem tudnám kollektíven elítélni, ha valaki későn vállal gyereket. Sok múlik azon, hogy áll a gyerekéhez. Az én szüleim más szempontból rosszak, nem írom feltétlen a koruk számlájára. Egyedül olyan szempontból hátrány, amit már írtak: nem éli meg, hogy a gyereke felnőjön, az unokát, stb.

2013. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem ciki. A munkatársam most szült egy 56 éves férfitől. Ezt már kicsit furcsábbnak találom, de az ő életük, ők tudják. Ha mindketten szeretnének egy gyereket, és apuka bírja, akkor miért ne? Az, hogy valaki foglalkozzon a gyerekével, az nem kor függő sztem. 44 évesen még bőven belefér, akár egy nőnek is. Csak akkor igen is jobban kell figyelnünk az egészségi állapotunkra.
2013. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%
Aki szerint nem normális, meg ciki, az úgy gondolja, hogy egy 40 feletti férfi ne is szexeljen, és ha véletlen becsúszik a baba, akkor vetessék el, csak mert az apja öregebb, mint az átlag?
2013. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!