Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ciki, ha egy 44...

Szerintetek ciki, ha egy 44 éves férfinak gyereke születik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 14:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%

A mai világban már egyre gyakoribb,és elfogadottabb.

Sőt,divatos is lett.

Pláne ha többedik házasságból,kapcsolatból születik.

Én mégse vagyok a híve.

Apu 38 volt mikor én születtem,késői gyerek voltam, a nővérem 10 évvel idősebb.

20 éves voltam, mikor 58 évesen meghalt:((Nem is láthatta a gyerekeimet...:(

Persze,most jöhetnek azzal, hogy benne van a pakliban,hogy a fiatal apukák is meghalnak korán.de én szomorúan nézem a 84 éves férfiakat,(nem sok van),ő ennyi lenne most,ha élne.

Mindenkinek másképp alakul az élete.A miénk úgy, hogy fiatalon házasodtunk,és születtek gyerekeink.

Most 45 évesen már 23 és 20 évesek.Nem vágyunk babázásra, élvezzük együtt az életet...még fiatalok vagyunk..:)

2013. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

A férjemnek is nagyon rossz volt. Az apja 45 volt mikor ő született.

Após ráadásul nehéz fizikai munkát végzett, az utolsó években már nem bírta. Ők sem mentek focizni, biciklizni...

A gyerekek csúfolták, hogy "ott jön a nagyapád".

Apósom most hetven, mikor a lányommal sétált az úton, rákérdeztek, hogy dédunoka-e.

2013. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%
NEM!
2013. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem az.
2013. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%
A szüleim 35évesek voltak amikor születtem, az anyósomék 18évesek amikor a férjem született. Most anyum 65éves, az anyósomék meg 54évesek. Amikor kamasz voltam, akkor cikinek éreztem, mert a szüleim öregek, most hogy már én is szülő vagyok (27évesen szültem) sokkal jobban tud unokázni anyukám, mint anyósomék. Mert ők még fiatalok, nem akarnak nagyszülők lenni, nem érnek rá, mindig barátokkal vannak, meg dolgoznak még. Anyukám már nyugdíjas, és igazi nagymama.
2013. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Édesapám is annyi volt, amikor születtem.:)
2013. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%
Barátom apukája 47 volt, mikor a barátom született, semmi ciki nincs ebben szerintem, tök jól elvannak.
2013. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
34%
Igen. Ha a férfinek születik gyereke, nem egy nőnek, az ciki.
2013. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!