Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám miért nem hisz bennem?

Az apám miért nem hisz bennem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont, mert a régi 2 év után tönkrement. Apukám azt mondja, hogy csak feltöltőkártyásat vehetek. Én pedig előfizetéseset szeretnék venni, mert úgy olcsóbb lenne. Kicsit számolgattam, hogy mennyibe kerülne a a szám fenntartása. És úgy jött ki, hogy az előfizetés olcsóbb lenne. Ebbe beleszámoltam, hogy mennyi a perdíj, hogy 3 havonta tölteni kéne rá. Tudom, hogy az előfizetéshez van hűség idő. Ezt beleszámoltam. Kinéztem egy király telefont, ami 30 ezer forint. De nekem csak 20 ezer forintom van. Előfizetéssel a telefon 0 forint lenne. Az előfizetés havi 1700 forint lenne. Ezt lebeszélhetem, és kapok mellé 100 mega netet. Miért nem hisz nekem? Pedig levezettem neki egy táblázatban is.

2013. júl. 1. 16:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2 év hűség nyilatkozat sok, hosszútávon nem lehet ma biztonsággal gondolkodni, te biztosan nem fogod havonta fizetni hanem apukád de mi van ha nála is be üt valami nehézség, amire nem számít a munka helyen, mint Például nálunk bér csökkentés. Ezt sajnos évekre nem lehet előre látni.
2013. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Köszönöm a választ!
2013. júl. 1. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!