Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik nevet válasszam? ...

Melyik nevet válasszam? Lorena vagy Letícia

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 18:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Maricsúj
2013. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kérdezz meg embereket élőben. Ha azt fogod látni, hogy mindenki mentegetőzik, hogy jaj! szép név, szép név, közben meg néznek el oldalra és kényszerből mosolyognak, akkor ne add.
2013. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
18%

Nekem 2 lányom van, az egyiknek a második neve a Letícia, a másiké Ticiána. Lehet "brazilszappanoperázni", de megsúgom, hogy a szappanoperák 90%-a Argentínából származik. ;) És azt is megsúgom, hogy sem a társai, sem más szülők nem akadtak ki a nevükön, szerintem ez azért nem egyenlő egy Dzseniferrel, vagy egy Britniszpírszel.

Kérdező, ne törődj ezekkel a majmokkal, adják csak az Erzsike meg a Margitka nevet a gyereknek. Szerintem a Letícia gyönyörű név, de itt neked kell választanod.

2013. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem tudok.
2013. júl. 7. 11:22
 25/32 anonim ***** válasza:

Lorena. Nekem nagyon tetszik, a Letícia kiesik egy régi ismerősöm miatt. (Negatív személyiség számomra.)


OFF: A szappanoperák nagy része nem Brazíliából, nem Argentínából, hanem Mexikóból származik. :)

2013. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen szépen csengő magyaros nevekre gondoltál, javasolom helyettük a szintén L-betűs Leokádiát...
2013. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Nekem a Letícia név nagyon tetszik. Ne törődj a sértegetőkkel, nem az ő gyerekeik kapják meg a nevet. Habár azzal én is egyetértek, a rokonokat meg kéne erről kérdezd. Nehogy miután megszületik a baba, ferde szemmel nézzenek rád a névválasztás miatt, és megbánd, hogy különleges nevet adtál a kicsinek.
2013. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
szerintem a Lorena egy gyönyörű név :)
2013. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Erzsébet.
2013. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
23- tipikus mintapéldánya vagy a buta neveket adó szülőknek. A buta nevű gyerekeitek lesznek az új kisebbség, akiket a hr-esek első körben szórnak ki,mert nagyjából megtippelhető (jól), milyen családi környezetből származnak. Ezt borítékolom, hiszen már most is működik. Csáó
2013. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!