Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti rábíznátok egy picibabát...

Ti rábíznátok egy picibabát egy férfire? Egy nő csak jobban ért hozzá.

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 11:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nő vagyok, de még életemben nem tartottam kisbabát a kezemben, azt sem tudom, hogy venném fel.
2013. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem, hogy en jobban értenék egy babáho, mint például a párom, mivel nincs gyerekünk, sőt egyikünknek sem volt a környezetében sosem pici baba/gyerek


Ennek ellenére a 1,5 -2 éves gyereket és a 3,5 éves gyereket simán ránkbízták, a párom még a pelenkázást is megoldotta (a gyerek neki szólt,hogy csere kell)

Tehát nem hiszem, hogy előnyben lennék egy férfivel szemben, csak azért mert nő vagyok

2013. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjemre rá. Több okból is:

1. több tapasztalata van, mint nekem

2 nem szülnék olyan férfinak, akire nem merem rábízni a saját gyerekét


Ismerős férfira pedig abban az esetben bíznám rá, ha már van gyereke, és tudom, hogy odaadó apuka, figyelmes, foglalkozik a gyerekével. Mert ha ilyen, akkor más gyerekére is figyel, tudja, hogy mekkora felelősség.

2013. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%

Tavaly tavaszig nekem sem volt egyszer sem baba a kezemben és nő vagyok, 35 éves.

Szerintem rá lehet.

Nekem a párom kezelte itthon a gyerekünk az első napokban, mert én féltem.

2013. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd ha meg rábíznád, akkor meg nem fog kelleni neki.
2013. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
5%
A saját gyerekemet senkire nem bíznám rá addig, amíg nagyon pici, kivétel az apjára.
2013. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

előtte kicsit betanítanám a legfontosabbakra :) utána simán :)

egyik barátom egyszer rám bízta a 1.5 éves kisfiát, pedig nekem nincs saját gyerekem, és előtte sem igazán foglalkoztam kicsikkel. bekakisizott a fiatalúr, felhívtam apukát, headseten adta az utasításokat, és sikerült rajta pelust cserélnem :)

ez nem nemfüggő. ha tudja mit kell csinálnia, és figyel a kicsire normálisan, akkor igen.

2013. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!