Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom haragszik amiért...

A párom haragszik amiért köztünk alszik a gyerek mert olyankor nem akarok vele lefeküdni. Miért nem érti meg, hogy egy gyereknek az anyja mellett van a helye éjszaka is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
73%
Máshol is lehet szexelni..nappali, konyha (nem az asztalra gondolok,le lehet egy pokrócot,takarót teríteni, ha meg Neked IS hiányozna a szex akkor megoldanád és nem zavarna ez.Lehet halkan is csinálni, vagy akár egy kis romantikus fürdés közben is.Be kell zárni a fürdő ajtót vagy addig eltorlaszolni,úgyis meghalljátok a picit ha fel kel :)
2013. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
94%
Sejtettem/sejtettük hogy ez a baj..miért nem kívánod? Nem vonzó már? Egyáltalán mióta nem volt köztetek semmi?
2013. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
Azóta van ritkán szex amióta terhes lettem. Ha szexelünk is akkor is csak azért mert kiköveteli magának és addig nem hagy békén. Ő 100 kg én 50 vagyok. Ezért nem kívánom...
2013. júl. 10. 16:15
 24/80 anonim ***** válasza:
94%

Akkor szépen szólj neki, hogy le kéne adni pár kilót, mondjuk egészségebben főzöl, és felhívod a figyelmét az egészségére.

Bááár... régen mennyi volt? Ha 90, akkor nem hiszem hogy 10kg olyan sok lenne. De ha 60 akkor igen...

2013. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
91%
Mond megneki hogy szeretnéd ha sportolna és fogyna egy kicsit,mert már ő se olyan mint régen.Vagy lepjen meg pl.estére egy romantikus vacsival, fürdővel és akkor tudtukbeszélgetni meg ha megjön a kedved akkor mást is:)
2013. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
79%

Nemrégen olvastam egy orvosi véleményt, hogy miért egészségtelen, ha a szülőkkel alszik egy gyerek. Nem a kétéves, hanem az újszülött. Az csak mese, hogy a gyereknek állandóan kell az anya közelsége.

Miért szültél gyereket, ha nem tetszik a párod? Mindenképpen elvált asszony akarsz lenni? Ez az út odavezet. Térj észre, mert a gyereknek az apjára is szüksége van.

2013. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 A kérdező kommentje:
Fiatalabb korában nem volt ilyen "kövér". Mondjuk mivel 180 cm ahoz képest nem súlyos de nekem nem jön be.
2013. júl. 10. 16:29
 28/80 anonim ***** válasza:
95%

Én is haragudnék rád, már megbocsáss.

Már most látszik, hogy megnyomorítod majd azt a gyereket a "szereteteddel".

Mi az, hogy "egy gyereknek az anyja mellett van a helye éjszaka is"???? Te teljesen bolond vagy????

2013. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
91%
Azért valahogyan tudtára kellene hozni ezt, hisz így még változtatni se tud rajta
2013. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek születése előtt se jött be Neked? Vagy csak utána?
2013. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!