Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom haragszik amiért...

A párom haragszik amiért köztünk alszik a gyerek mert olyankor nem akarok vele lefeküdni. Miért nem érti meg, hogy egy gyereknek az anyja mellett van a helye éjszaka is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
84%

"Az előtt tetszett és azért jöttem vele össze mert nem volt más aztán terhes lettem és vele maradtam."


Te egy kifejezetten nagyon undorító és ocsmány nő vagy, aki csak és kizárólag azért jöttél össze vele, mert gyereket akartál.

Őszintén remélem, hogy elváltok, és nála helyezik el a gyereket, mert te nem vagy alkalmas egy emberi lény felnevelésére, ilyen "morállal"...

2013. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
94%

Megnézném este a férjem arcát, amikor jön lefeküdni, és az ágyban találná a 2 éves, és a 7 hónapos ikreket, és meg mondanám, hogy a gyerekeknek mellettem a helyük...


Ha azért mentél férjhez, mert nem volt más, akkor most is fogd fel így, hogy őt választottad, nincs más.

2013. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez az utolsó hozzászólás megmutatta, hogy kamu.
2013. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
92%

Tőle már nem ,de mástól szeretnél még vagy 2 gyereket.

Te jó ég, hogy van ez? Vagy esetleg már meg is találtad azt a másik embert?

2013. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
91%

Most nem azért kérdező, de miért nem tudod megmondani a párodnak, hogy adjon le vagy 20 kilót, aztán meg amikor már fitt, akkor rakjon meg téged máshol, ne a gyerek előtt?

Nem igaz, hogy nem lehet kinyitni a szádat és megbeszélni, ha valami baj van. Mert előrejutni csak így lehet, hogy leülsz és akkor beszélsz a problémáról, aztán meg megoldást kerestek rá...

Különben marad a kínlódás még pár tíz évig vagy simán szétmentek a közeljövőben. Na most a 3 közül szerinted melyik lenne a legjobb?

2013. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:
Nem akartam gyereket de így sikerült... De nem vagyunk házasok. A gyereket meg nem akarom elszakítani az apjátol.
2013. júl. 10. 16:52
 47/80 anonim ***** válasza:
88%
Van az a dolog ... a fogamzásgátlás - tudod azért van, hogy ne legyél terhes. Hallottál róla?
2013. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
85%

Egy kapcsolat alapja a kommunikáció, ergo ha van valami bajod mond el a férjednek!!!

De már most sajnálom a férjed utódját akinek 2 gyereket akarsz szülni....

2013. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hiba volt vele összejönni de nem én vagyok sem az első sem az utolsó aki tévedett már párkapcsolatot illetően.
2013. júl. 10. 16:58
 50/80 anonim ***** válasza:
82%
Nem szakItod el, akkor is tudnak találkozni, ha mindketten olyan emberrel éltek majd, akit szeretni fogtok.
2013. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!