Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom haragszik amiért...

A párom haragszik amiért köztünk alszik a gyerek mert olyankor nem akarok vele lefeküdni. Miért nem érti meg, hogy egy gyereknek az anyja mellett van a helye éjszaka is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
68%
Mi a fenének emelted ki a kérdést? Mit akarsz még????
2013. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
81%
A gyereknek külön szobában, külön ágyban a helye. Hidd el, ha a kezdetektől így van szoktatva, szépen elalszik nélküled is egy jó mese után, mert a te helyed viszont a férjed mellett van az ágyban. Léteznek bébiőrök, hallani fogod éjjel ha valami baj van. Nem értem miért kell egy ágyban aludni, komolyan. Az a TI ágyatok, a gyerekágy megy a gyereké.
2013. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
74%

Nagyjából végigolvastam a válaszokat, mostmár értem. Tök mindegy ti hol alszotok, csak összevergődtetek mint valami csorda. A gyereked apa nélkül fog felnőni, ezzel a hozzáállással a szerencsétlen következő kettő is.

Szültél egy gyereket egy embernek akit nem szeretsz, egy szobás lakásba. Fogadd őszinte gratulációmat. Ez nem az a helyzet amikor "így sikerült, ez van", ezt így alakítottad mert így akartad és nagyon ciki vagy. Csak a gyerekeket sajnálom az egészben.

2013. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd ott a gyereket a férjednek, te meg lépj le!
2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 Dudok Andrásné ***** válasza:
53%
Egyáltalán akkor 2 éve ki sem pihentétek magatokat.Nekem 4 gyermekem van de az első 2 emeletes ágyon aludt 1 szobában velünk.Soha nem volt gond!!!!!!!!!Igen ahhoz, hogy kedved legyen a párodhoz kipihentnek és kőzelségnek kell lenni. Gyorsan tedd külőn ágyba vagy fotelbe a gyereket, mindenkinek ugy lesz JO!!!
2013. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
72%
Egy gyereknek a saját ágyában a helye!!!
2013. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
34%

Velünk aludtz a nagy 2évig.Mégis összehoztuk a kicsit..

8hós a kicsi.3év van köztük.

2013. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
23%

Undoritó dolog , a gyerekeddel egy szobaban szexelni

Ugy latszik a kerdezö az egyetlen normalis ember

Többi perverz, szultek nezöközönseget

2013. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
48%
Te meg egyszerűen fantáziátlan vagy szex terén.Nem csak éjjel lehet szexelni, hanem pl amikor a kicsi alszik vagy nappal...
2013. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 Synyster1993 válasza:
teljesen le rongált ez az egész 20 éves vagyok .... És nem sok közöm a gyerek témához . De ez még nekem is leesne hogy ezt hogyan kéne csinálni. + meg ha nem tudod elfogadni a párod beszélj vele hogy probálkozzon fogyni én most fogytam 32 kg-ot nemrég. Bár igy is el kéne tudnod fogadni... Ha meg nem tudod akkor meg nem is szeretted, ami sztem azt jelenti hogy 1 olyan embernek csináltál gyereket akit nem szeretsz ,nem kívánsz... Terhességre meg ne fogd mert szerintem akkor a férfi undorodna... Na mind1 ez csak az én meglátásom . A gyereket meg szoktasd rá hogy aludjon 1dül...
2014. jan. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!