Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenki csakis akkor szexelje...

Mindenki csakis akkor szexeljen, ha gyereket akar? (a családi kapcsolatok néhány válaszolója szerint)

Figyelt kérdés

Egyre több kérdésben van benne, hogy becsúszott a gyerek, erre jönnek a válaszok: aki nem akar gyereket, az ne szexeljen, csak ha elég érett ahhoz is, hogy vállalja. Most ez komoly?


Nem hinném, hogy egy 17-18-19 éves érett a szülői szerepre. A fent felsoroltak tények, hisz így lesz a gyerek, de miért kell ezzel jönni, hogy aki nem akar gyereket, az ne szexeljen?


2013. júl. 10. 17:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a meddővé nyilvánítás is olyan, hogy azt nem szabad elhinni. Én is így lettem, meg a két tesóm is. "Meddő" anyától :D
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%
A vilgáon nincs annyi becsúszott gyerek mint itt írják.
2013. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgok ezek. Egy osztálytársamat daganatnak hitte az orvos, senki nem is gondolt rá, hogy az anyja még szülni fog, már volt egy 28 éves gyermeke... Úgy tudom, még a művi meddővé tétel sem 100%-os megoldás... Hihető, pont itt végeznének minden esetben jó munkát?
2013. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%

a kérdésben szereplő mondat azért túlzás.

úgy mondanám, hogy aki szexel, az számoljon vele, h legvégső esetben akár terhesség is lehet a következménye.

mondjuk normális fogamzásgátlás esetén ennek az esélye komolyan redukálható.

fura, mert általában mindenki gyógyszer mellett lesz terhes. ha esetleg elolvasnák a kis mellékelt papírdarabot, akkor nem lenne annyi véletlen gyerek, mert a kritikus időszakban kiegészítenék ezt a védekezési módot valami mással.

sokan nem bíznak a gumiban. na, én meg csak abban bízok. ha nem szakad ki, akkor hurrá, várhatom a piros napokat, ha kiszakad, akkor meg megyünk a 72 órásért. erre is csak egyszer volt szükség eddig.

2013. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

En anno tinikoromban nem vedekeztem sehogyan semmivel.

csupan szerencse kerdese volt hogy nem lettem terhes, de ha lettem volna akkor elvetetem eleve ez volt a szandekom.

van aki egy abortuszt nem tart akkora ugynek mint masok.

ma mar biztos hogy nem leszek terhes, de ha regebben teherbe estem volna (ferjnel vagyok regota) es nem akarom akkor is elvetettem volna. egy idoben szedtem gyogyszert elkezdtem hizni tole, ahhoz nem lett volna kedvem hogy egesz eletunkben gumival vedekezzek, igy aztan a szerencse dontott helyettem. de ez nem mindenkinel jon be.

2016. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!