Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megtehetnéd segítenéd a...

Ha megtehetnéd segítenéd a gyerekedet?

Figyelt kérdés
Ha például nagyon jól állsz anyagilag,külföldi uatakra mehetsz havonta,mellette mindenből a legjobbat tudod venni magadnak, a gyermeked önálló életet él,de közel sem olyan jól mint te,segítenél neki anyagilag,vagy oldja meg ahogy tudja?
2013. júl. 12. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen kérdést kiírni...
2013. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Vállalkozás létrehozásában segítenék vagy dolgozhatna nálam jó pénzért. De csak úgy nem segítenék.
2013. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Segítenék természetesen, mint minden normális szülő. Hogy merült fel benned ez a kérdés?
2013. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
naná.... miért ne tenném?
2013. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Segítenék bizony, az a pénz ami nyaralásra elmenne, inkább oda adnám a kezébe és fektesse valamibe mégiscsak több látszata lenne
2013. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan nekem még kicsi a gyermekem, de úgy gondolom, hogy akkor is segítenék neki, ha nem állnék annyira jól, mint ahogyan leírtad.

Azért gondolom, mert az én anyukám is és a férjem anyukája is segít nekünk néha és nagyon jól esik. Természetesen én is így állnék a gyerekemhez.

2013. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen segítenék - egy határig.
2013. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
nem annyira rossz kérdés ez... nekem pl. semmiben sem segítettek. pedig megtehették volna. én meg az utolsómat is odaadom a gyerekeimnek, ha szükségük van rá. nem vagyunk egyformák. sajnos.
2013. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen. Akár az unokám tanulását is finanszíroznám.
2013. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Én is azt mondom, hogy csak egy határig segítenék neki, a saját maga érdekében. Öszintén szólva nem értek egyet azokkal a, akik "segítség" címszó alatt lakást, kocsit, nyaralót tolnak a gyerekük feneke alá, mert azt gondolom, vannak olyan dolgok, amelyekéry egy embernek meg kell tanulnia megdolgozni és áldozatot hozni, hogy igazân èrtékelje.


Tanulásban nyilván abszolút támogatnám, de pl. a jogsiért igenis dolgozzon meg iskola mellett, nem fog belehalni. Ha megcsinâlja, kaphat egy egyszerü kocsit, de ha Ferrarit akar, azt szerezze meg.

Házat nem vennék neki. Nem hal bele egy kis albèrletezésbe, ès ha azt látm, hogy 27-28 èves korára félretet egy nagyobb összeget, aklor szívesen kisegítem, de komplett lakást nem vennék.


Tâmogayom, ha azt látom, hogy már letett valamit az asztalra acéljaiért, de szerintem nem a szülö feladata "megküzdeni" a gyereke œnállóságáért. Èn legalábbis azt szeretném, ha a gyerekem egyedül is fel tudna állni.

2013. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!