Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megtehetnéd segítenéd a...

Ha megtehetnéd segítenéd a gyerekedet?

Figyelt kérdés
Ha például nagyon jól állsz anyagilag,külföldi uatakra mehetsz havonta,mellette mindenből a legjobbat tudod venni magadnak, a gyermeked önálló életet él,de közel sem olyan jól mint te,segítenél neki anyagilag,vagy oldja meg ahogy tudja?
2013. júl. 12. 13:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
Megtehettem, segítettem. Kapott házat, autót, és kezdőtőkét egy vállalkozás elindításához, amit rábíztam, hogy mi lesz, és teljes mértékben magától kellett elindítania. Annyi kikötésem volt, hogy ha beindul a vállalkozás, törlessze vissza a kezdő tőkét, hogy ne érezze úgy, hogy az ölébe hullott. Ha csődbe ment volna, akkor természetesen nem forgattam volna ki a vagyonából a saját gyerekemet. De nem ment csődbe, remekül vezeti a vállalkozást, büszke vagyok rá. Ma már nem szorul rá az anyagi segítségemre.
2013. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%

oly módon segíteném, hogy csak egyszeri kiadás legyen, de utána rendszeres jövedelemhez jusson belőle. pl egy lakás vagy üzlethelyiség, amit ki tud adni.

a legfontosabb, hogy szeretném neki megadni a tanuláshoz a kellő feltételeket, hogy később megéljen a tudásából.

2013. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Segítenék, de látom hogy nem is az a kérdés amit kiírtál, hanem hogy hogyan kérjél a nagyszülőktől. Ha jól értem, a férjed szülei, kérjen ő. Viszont nem magától értetődő hogy fizessenek helyettetek bármit is, csak azért mert nekik több van.
2013. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ez már rég megtörtént,nem akarunk kérni senkitől,csak érdekel,hogy más hogy látja a helyzetet,segítene/ segít-e a gyerekének ha megteheti!
2013. júl. 13. 14:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Lakást, vagy házat biztos, hogy nem vennék neki, mert azzal helyhez kötném. Inkább fizetném az albérletét, akárhova veti is a sors.
2013. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!