Roxaxa kérdése:

Miért nem szeret a fiam?

Figyelt kérdés
mostanában nem nagyon ragaszkodik hozzám a fiam, nem tudom mért.mintha anyosomat jobban szeretné, hozzá odamegy és nem akarja, hogy elvegyem tőle...a kisfiam 1 éves.anyosomékkal együtt lakunk...én nem nagyon szeretem öt.a fiam annál jobban és napok óta ezen agyalok hogy mért van ez igy....mintha nem szeretne...sírógörcs van rajtam....ti mit gondoltok mért lehet ez?
2013. júl. 16. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom... Az én kislányom hónapokig ordított, ha meglátott, pedig esküszöm, soha nem bántottam, nem volt rá oka. Aztán elmúlt. Most imád. A gyerekek nem ésszerűen gondolkodnak, nem lehet rajtuk kiigazodni. Ez sem azt jelenti, hogy nem szeret, egyszerűen ilyenje van. Ha nem adtál neki okot rá, akkor később ez biztosan helyrejön.
2013. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gömbicica ***** válasza:
100%

szia :-)

Örülj, hogy elvan anyósoddal a kisfiad!!!! szerintem. Ez nem azt jelenti, hogy Téged nem szeret.

Nálunk a szomszédban volt olyan szitu, hogy az anyuka már dagadtra bőgte a fejét, mert a gyerek mindig a mamánál akart enni, igy ő eldöntötte magába, hogy biztos vacakul főz, mig ilyesmi.

Már elmult ez az időszak. A gyerek otthon és a mamánál is jól érzi magát.

NEM NAGYON SZERETED az anyósodat. Ha a kisfiad is szeret nála lenni, olyan rossz nem lehet! A harag, az utálat és a negativ gondolatok, érzések előbb-utóbb betegséget szülnek!!!! Jobb szeretetben megértésben élni!!! Tapasztalat!!!!!


Amig Anyósodnál van a kicsi, addig csinálj mást, vagy alkalmanként Te bizd rá kicsit, ha ő is szeretettel van vele. Használd ki, hogy van pici szabadidőd. Szépülj, hallgass zenét, kertészkedj, vagy csak lazits, fesd ki a körmöd, vagy ilyesmi.

Biztos hogy ragaszkodik Hozzád az a kisfiu! :-)

Tök fölösen eszed magad. Ha érzésed szerint jó anyuka vagy, akkor meg főleg.

üdv. :-)

2013. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!