Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen egy anya-fia kapcsolat?

Milyen egy anya-fia kapcsolat?

Figyelt kérdés

Úgy átlagban, ahol normál körülmények vannak.

Főleg attól a kortól érdekel, ahonnan kamaszodik a fiú egészen felnőttkoráig.

Minden érdekel a témáról :)

Olyanok is, hogy egy fiú és egy anya mennyire szégyenlősek egymás előtt, miket beszélnek meg, mit gondol az anya a fiú szerelmi stb. életéről ilyenek :)


2013. júl. 18. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját kapcsolatomat tudom leírni anyámmal.

Andi (ő az anyám, de Andinak hívom amióta tudok beszélni) Szóval Andi mindig is egy vagány, fiatalos nő. Imád motorozni, élvezi a mai világot is, nem lett egy begyöpösödött középkorú nő. Már egészen kicsinek hagyta hogy a saját ízlésem érvényesüljön, és állandóan cipelt mindenhová a világban, mert ahogy mondja: Úgy ismerem meg az életet ha mindent megtapasztalok saját magam. 14 évesen kipróbáltam a cigit a haverokkal. A büntetésem az volt, hogy leült velem és együtt rágyújtottunk, közben elmondta hogy milyen betegségeket kaphatok el tőle, és ha annyira vagány és büdös akarok lenni a cigitől, akkor csináljam, de a zsebpénzemből kell megvennem a cigit. Mivel nem lett tiltva a dolog, így nem is szoktam rá soha.

Mindig elengedett bulizni, hiszen ő maga is bulizik a barátaival. A barátaim nagyon bírják mert hunoros, és van ám szövege... Andi miatt szerettem meg a motorozást. 18 éves korom óta minden évben többen motorozunk fél Európán keresztül. Jókat szórakozunk.. A barátnőmet kedveli,és tetszik neki, hogy olyan lánnyal vagyok aki szintén élvezi az életet..

Mindent egybevetve nagyon örülök hogy Andi az anyám, mert olyan mintha barátom is lenne..

A nevelőapám is hasonlóan jó fej..

22/F

2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!