Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a 15-16 éves fiatoknak kapcsolata van egy nála kétszer idösebb növel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 16:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

milf!!!!

mivel nekem is volt ilyen kalandom ebben a korban, én támogatnám.

törvényileg meg...14 éves kor felett azt csinál amit akar!

2013. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki. Tiltani nem tiltanám, mert azzal semmit nem érnék el.
2013. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
97%
Én irigykednék, hogy velem nem történt ilyen. :) Én nem csinálnék belőle balhét. Beszélgetnék róla a fiammal, meghallgatnám a véleményét, hogy mit várnak egymástól, stb. Szokatlan kapcsolat, de szerintem a tiltás nem vezet semmi jóra.
2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
"Ügyes vagy fiam csak vigyázz NE VERD TELE!":)
2013. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori álmomat váltaná valóra; nem lenne egy rossz szavam sem. Pár év alatt úgyis kinőné, legkésőbb mikor egyetemre kerül.
2013. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Dr. Szennyai Mária válasza:

Kirívó probléma, de én az idősebb felet gondolnám jobb belátásra bírni, ha egyáltalán van joga az embernek beleszólni. )Ha a fiatalabb fél kiskorú, akkor feltétlenül).

Ha felnőttek mind a ketten, mindkettő sérúlhet, és nem látom be, mért fontos, hogy az idősebb fél nő, vagy férfi

?

2013. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 viktor123456 ***** válasza:
100%

Nem értem miért baj, ha a fiad egy profitól tanul?

Az kioktatja majd, és könnyeb lesz majd neki a kotabeliekkel kesőbb.


Minden amitől tiltod mikor már önálló, visszaüt majd később. Ne csodálkozz, ha most beleavatkozol, ne csodálkoz ha 20 év múlva nem fog keresni.


Ezt most jól.elveszed tőle ok nélkül, miért is bízna többet benned, hogy a javát akarod, mikor csak a saját gondolataid és hogy mit szólnak érdekel?


Képzeld el, ha te szeretnél bele, és valaki beleavatkozna, hogy éreznéd magad? Na így fogja a fiad is.

2013. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Megvárnám míg megunják, aztán ráhajtanék a csajra! :-)
2013. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

(43/F) Tipikus női mentalitás, hogy majd jól felpofozom, meg eltiltom tőle és meg lesz oldva a kérdés... NEM LESZ!


Ezért teljesen másképpen látom ezt a dolgot: Rövid távon feltétlenül örülnék neki, ha a fiam egy tapasztalt nőtől tanulná meg a párkapcsolat alapjait! Ha minden férfi ezt tenné, nem lenne az a sok elkeffintett házasság. Régen ezért vitték bordélyházba a kamasz fiukat az apák. Manapság szrencsére vannak erre idősebb nők, akik ingyen megteszik a betanítást. Ugyanis egyrészt kicsi az esélye, hogy ennyi korkülönbségnél tartósan együtt maradnának, (a "probléma" az esetek 95%-ban megoldja önmagát) vagy másfelől, szerintetek, a Ti agyatokkal nézve a dolgokat, majd pont egy éretlen tinédzsertől akarna gyereket az az idősebb hölgypartner?!? :DDD Ti se gondolhatjátok ezt komolyan.

Tehát én semmiképpen nem támadnék se a gyerekre, se a nőre. Szépen megpróbálnám a nő szándékait kipuhatolni és ha csak egy fiatal telivérre van szüksége, aki felett anyáskodhat picit, meg tanítónéniskedhet vele, akkor nem avatkoznék a dologba. A fiamnak pedig annyit mondanék, hogy nagyon bölcsen csinálja, meglátszik, hogy az apjára ütött. :))) Csak arra figyeljen, hogy a "kiképzés" után keressen fiatal lányokat és próbálkozzon azokkal is, tanítgassa őket meg arra, amit tanult és legyenek kellemesebb óráik.

Ha viszont azt látom, hogy a a nő komolyan gondolja és gyereket, esetleg egy ereje teljében lévő rabszolgát akar, akkor határozottan megmondanám a véleményemet a fiamnak a dologról. Nem többször és nem durván, csak egyszer. Ez a másik hatalmas hiba, amit el lehet követni, hogy ismételgetnek az emberek. Pedig a halk és csupán egyszer elhangzott szavak sokkal nagyobb súllyal esnek latba, mint a hiszti közben naponta ordítozott és bántó kifezezések. Ezzel szemben az egyszer tömören és logikusan felépített érv szavai szép csendben teszik a dolgukat és tudatt alatt éjjel-nappal hatnak...

No mindegy, biztos jól lepontoztok azért, amit írtam, pedig higyjétek el egy férfinak, hogy tiltással vagy ármánykodással semmire se mentek egy öntudatos férfinál.

2013. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
44%
Elbeszélgetnék vele, és ha szükségét látnám, elvinném pszichológushoz, mert fennállhat, hogy a fiatal gerontofil. (Idős személyek iránt beteges nemi vágyat érző (személy.)
2013. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!