Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a 15-16 éves fiatoknak kapcsolata van egy nála kétszer idösebb növel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 16:02
1 2 3
 21/29 haemorgen ***** válasza:
Megpróbálnám előbb a nőt ésszel lebeszélni, aztán a gyereket, ha ez nem működne, akkor elgondolkodnék valami más megoldáson, mert ennek biztos, hogy rossz vége lesz szerintem.
2013. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Elkérném a csaj címét netán én is kipróbálnám...
2013. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ez hívják úgy, hogy PEDOFÍLIA...

Inkább beszélj mindkettővel, majd, ha nem jutsz dűlőre velük, akkor jöhet a feljelentés...

Ezek a nők direkt fel szokták magukat csináltatni...

2013. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Ez egyik előttem szóló negyvenes férfi válasza volt a legtalálóbb. (Aki a roppant mód hasznos kisregényt írta.)

Amikor engem akartak eltiltani a páromtól még régebben, egy hónapig nem láttam egy barátomat se és nem mehettem sehova csak az lett a következménye, hogy egyre jobban vágytam rá és a szökést fontolgattam. Az egy törés volt az életemben, de hát ez van.


A tiltás nem vezet semmi jóra. Hallgasd meg a fiad álláspontját, ismerd meg a nőt. Ne ítéld meg elsőre, mert még a saját gondolataid és előítéleteid fognak rajtad uralkodni. Ismerd meg valamennyire, és előbb utóbb magad is levonhatod a következtetést. De ez valószínűleg nem lesz egy hosszútávú kapcsolat.

2013. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ja és viszont annyit tennék még hozzá, hogy az eltiltós pofozkodós hozzáállás nem CSAK női mentalitás, édesapám is ezt használta előszeretettel.
2013. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázandó néhány fogalmat:

- gerontifília: idős személy iránti szexuális vonzódás - itt 15-16 éves fiúról és kétszer idősebb nőről, vagyis 30-32 éves nőről van szó. Az még nem idős, vagyis itt nem áll fel.

-pedofília: fiatal iránti szexuális vonzódás: a törvények szerint tudtommal 14 éves kor alatti esetében valósul meg, itt 15-16 éves fiúról van szó, úgyhogy feljelentésnek sincs sok értelme, mert bűncselekmény sem valósul meg. Nem "megrontás", erről is volt szó.


Érdekes, hogy 50-60 éves férfiak 20-30 éves lányokkal való kapcsolatán nem botránkozik meg senki, pedig ott sokkal nagyobb a korkülönbség, 20-40 év, itt pedig mindössze 15-16 év, ami később már nem lesz jelentős, sőt, figyelembe véve, hogy a nők tovább élnek, ideálisabb is.

2013. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
26, pont ezt akartam írni. Aki nincs tisztában a szavak jelentésével, az ne dobálózzon velük. Ez messze nem pedofília. A pedofilok a kifejletlen, kiskamasz és az alatti gyerekekre buknak.
2013. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnagyobb szerelmét 28 évesen éltem át. A fiú 17 és fél éves volt, akkor ment negyedik gimibe. 8 hónapig tartott, végül én untam meg, hogy kis túlzással ketten írták otthon a házi feladatot, lányom és ő:) Ennek már 18 éve, de sokszor gondolok rá, hogy mi lett volna, ha nincs a korkülönbség, mert minden más szempontból ő lett volna az igazi. A szülei soha nem tiltották, de határtalanul megkönnyebbültek, amikor vége lett.
2013. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
9%
Már írtam, küld el a csajt hozzám, utánna biztos "leszáll" fiadról!
2013. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!