Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek 18 év hazugság után? .

Mit tegyek 18 év hazugság után? .

Figyelt kérdés
18 évig hazugságban éltem...akivel együtt éltem az állítólagos apá,m az nem az én apám,most 18 évesen rájöttem hogy tulajdonképpen ki az én édesapám,sok nyomozgatás után rájöttem hogy ki ő...Sajnos nem ismerhetem pedig nagyon megszeretném ismerni az egyész családomat.

2013. júl. 27. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy rájöttél? Ki mondta el? Am. nem kéne apudra haragudnod, ő nevelt, fiaként! Míg a másik csak a spermát adta. Ő miért nem keresett meg téged?
2013. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 SoundscapeToArdor válasza:
Akadj ki, üvöltsd le a nevelőapád fejét, majd indíts háborút egy másik bolygó ellen. Most komolyan? A másik max a biológiai apád lehet. Ha 18 évig nem keresett, nem valószínű, hogy nagyon érdekled. Változhat a dolog, de kicsi rá az esélye. Nem tudom milyen a nevelőapáddal a kapcsolatod, tehát egyelőre csak feltételezek, de ő az aki többnyire ott volt, amikor kellett, nem? Tehát így egy vadidegen embert édesapának hívni, miközben egyetlen amiben osztoztok, az a vér...
2013. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem akarnám megismerni. Aki csak arra volt képes, hogy szexeljen az édesanyáddal, de a gyermek felneveléséből a gyakorlatban nem akart részt vállalni, előttem nem apa. Aki mellettem volt amkor iskolába jártam, amikor beteg voltam, amikor féltem, fáztam, stb. és törődött velem, nekem az az apám.
2014. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!